Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Eléggé látszik a teszten, hogy semmi kedve nem volt hozzá Bognak :(
    Tény hogy nagyon tudatosan lőtte be a telefont a Xiaomi hogy az első kijelző alatti kamerás telefonja azért ne legyen világverő, de simán elférne az itthoni kínálatban mert ahogy előttem is írták nem csak önimádók léteznek. Van akit a kráter jobban zavar a kijelzőben...
    Simán fel lehetett volna pakolni a telefonra a global szoftvert...
    (nem feltétlen nektek, hanem a hazai képviseletnek, ha már tesztelésre küldi...)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Bog #11 üzenetére

    Erre csak azt tudom válaszolni amit Te a kínai kerékkpáros tesztednél. Neked a pár km-re tökéletesen megfelelt ugye az, a többiek meg írták hogy amúgy 1 ipari hulladék a cucc.
    Na itt kb ugyanerről van szó.
    Ha valaki nem készít magáról napi 100+ képet és nem is szokott videótelefonálni (max eszméletlen ritkán 1-1 alkalommal használja az előlapi kamerát), ellenben a kijelzőben bármiféle belerondítás zavarja, annak ez a telefon a megváltás.
    Ha megkapta volna a Mi 11 Pro kamerarendszerét (hátlapit nyilván mielőtt trollkodik bárki) 1 másodpercet sem vaciláltam volna a megvásárlásán, csak mint írtam erősen odafigyelt a Xiaomi arra hogy annyira ne legyen világverő mert a kijelző alatti kamerája így is el fogja tudni adni.
    Tehát ez a telefon a kategóriájában (kijelző alatti kamerás telefonok) még így is a király, csak nyilván másban kevésbé lett megtámogatva vagy megfordítva a képletet túl lett árazva.
    Ettől függetlenül a lyuk nincs a kijelzőben és 1-1 alaklommal bőven vállalható ez a minőség előlapi kamera fronton. A kijelzőben viszont minden nap megkapja azt az előnyt az ember hogy nem látja a belerondítást.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Bog #21 üzenetére

    :DDD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Kampó #36 üzenetére

    bármikor be tudod rendelni a telefont csak nem a boltba érkezik külföldről, hanem egyenesen hozzád. :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Kampó #42 üzenetére

    Egyrészt tud angolul is a telefon, másrészt attól hogy nem forgalmazzák nálunk még van rá global rom és piszok egyszerűen felrakható. :K
    Tudom, mert engem is beleértve elég sokan Kínából rendeltük a Mi 11 Ultránkat azon egyszerű okból mert itthon 530k volt az ára, kintről meg kevesebb mint 300k... :Y
    Nagyon nem mindegy. Na most ugyanonnan lehet Mix4-et is rendelni. Ha szeretném megvenni a telefont is kintről rendelném, függetlenül attól hogy kapható e itthon vagy sem...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz INGJOKE #82 üzenetére

    AA is megy? ;] :P :DDD

    jonnyjoker01: Parancsolj
    Lényegében 1-2 kivétellel mindenki innen rendelte a 11 Ultrát :))

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz vadászcsiga #87 üzenetére

    Shenzhen-ből jön, de Hollandiában betrükköznek valamit (általában ott pihen majdnem 1 hetet) és utána jön tovább áfamentesen :DDD
    Egyedül ha jól emlékszem egy 16 euros szállítási díjjal kell még erre az árra kalkulálni.
    Utána csak várod a dpd-t :))
    2 dologgal viszont legyetek tisztában vásárlás előtt.
    1. Nem eu-s a töltő, de kaptok ajándékba 1 átalakítót.
    2. Ez az ár a kínai szoftveres verzióra érvényes, így nektek kell rárakni a global verziót. (logouton is van hozzá leírás meg millió youtube-os videó), vagy a másik eset hogy global rommal kéred, de ezesetben picit drágább a telefon (kiválasztható a rendeléskor) plusz ez extra 1 hét érkezési időt jelent. Nektek is ki keell majd várni az 1 hetet itthon hogy fel tudjátok tenni a romot a telefonra csak ugye akkor már nálatok van legalább.
    Piszok egyszerű megcsinálni szerintem nem érdemes extra felárat fizetni :N

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz INGJOKE #90 üzenetére

    Csak a kotelezo verszivas volt ;]
    Sajnalom hogy valtottal, de annak orulok hogy azzal vegre megy minden :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Sebusz #97 üzenetére

    Ezt mondjuk soha sem ertettem miert olyan fontos a frissites.
    Ha minden tokeletesen mukszik altalaban csak rosszul johet ki az ember belole, mert a gyarto ha ad is valami pluszt biztos lehetsz benne hogy valamit ront is hogy lassan be biztosan az elegedetlenseg fele tereljen.
    En anno az s8+ommal olyan jol elvoltam a talan negyedik vagy otodik kiadott romverzioval (amikor meg tenyleg a kezdeti hibakat orvosoljak) es minden faszan mukodott, a temaba meg kismillioszor lehetett olvasni foleg foverzio valtasoknal a listat kinel mi b*szodott el...
    A programjaid ugyis frissulnek android verzio ugras nelkul is :K
    Meglatom majd a 11 Ultranal is milyen lesz a 12-es verzio de csak akkor kerul fel ha mindenki odakat zeng rola pozitiv ertelemben mert most a 11-es verzioval minden tokeletes nalam.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz beyruth82 #102 üzenetére

    Ez olyan tipikus első fecske lett. Kategóriájában veri a konkurenciát (többi kijelző alatti előlapi kamerás), de azért gondosan odafigyeltek arra hogy az utódba maradjon bőven újdonság.
    Gyűlölöm a pixelhibákat (kamera) a kijelzőben, de amikor dönteni kellett hogy a jóárasított oldalrról a 11 Ultra vagy a Mix4 jöjjön mégis az Ultra mellett döntöttem.
    Nekem a hátlapi kamerája lett a borzalom kategória a Mix4-nek.
    Az előlapit azt lesz*rom, nem vagyok önimádó.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák