Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Bali27 #3706 üzenetére

    Sajnos azok nem alkalmasak romolásra, zárt a bootloader és már évek óta nem nyitja a huawei , de gondolom a Honor égisze alatt sem fog ez változni .Meizu-n sem lehet , samsungon pedig egyből ugrik a garancia . A One+nord ellenben jó alap ilyen téren , a gyári sw is stock droid közeli .

    Miért lennél futóbolond , a hw-rel el vagy sw terén pedig keresed a számodra megfelelőt .
    Mondjuk én kb úgy ahogy van az androidot nem szeretem (főleg a gms függőség miatt ) , a nyomorult banki push értesítés , csak gms alatt működik .
    A miui-val nincs gondom, ezzel szoktam a droidra , ellenben a samsung felületén elveszettnek érzem magam, bőven komfort zónán kívül esik számomra használata , a stock droid még inkább . :D
    A miui-ban azt szeretem , hogy logikátlan mint anno a wp8.x w10m volt , emiatt kézre áll a használata , ha már ilyen hülyén vagyok bedrótozva .
    Nem vagy fárasztó , mert a tapasztalataidat megosztod ami bármikor hasznos lehet , de igaz ez mindenkire aki nem csak beszólogatni bír billentyűzetet ragadni .

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák