Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz Karavik #1329 üzenetére

    A "probléma" egyik lehetséges forrása hogy a kolléga nem tud angolul.

  • niklebi

    senior tag

    válasz Karavik #1329 üzenetére

    A telefon EDL módba állításához nem fogom szétszedni a telefont. A deep flash kábel készítéséről láttam amit linkeltél.
    Meg is csináltam, de nem kapcsolt át. Igaz csak egyszer próbáltam de többször nem fogom. A flash programban elindul, de mindig megáll 88 sec.-nél.
    Van azért jó hír is. Ma két üzenetet is kaptam a Miui.hu szervízcsapatának két tagjától. Az egyik rögtön telefonszámot adott. Beszéltünk telefonon, elmondta, hogy szerinte nem fogom tudni megcsinálni telepítést, mert és itt jó hosszú listát kellene most leírnom. A lényeg azt mondta próbálkozzak, de ő este felhív, hogy mire jutottam. Azt is megbeszéljük mikor menjek csütörtökön hozzájuk, ha nem sikerült semmi. Úgy hogy most már biztos megyek, és majd ők megcsinálják nekem. Amikor mondtam neki, hogy már ott tartok kidobom a telefont a negyedikről azt mondta ne tegyem ő megveszi abban az árban amiért én vettem.

    Ance Neked is üzent a szervizes. Mikor meghallotta, hogy a XiaomiTool okozta ezt a felfordulást elmondta, hogy ők már a megjelenése után pár nappal próbálták a programot. Az első változat egy csomó vírust telepített a szervizgépükre. Felvette a kapcsolatot a fejlesztővel aki azt mondta azok nem veszélyesek.
    Ő továbbra is tartotta vele a kapcsolatot és sorba megírta neki a programban lévő hibákat. A srác fel volt háborodva miért kritizálják a programját. Egy idő után már nem válaszolt az üzenetekre. A fejlesztő nevét említve mondta el nekem nem én vagyok az első akinel a program hibát okozott. Nem rég hoztak helyre egy Mi Mix 2-őt, de az nem szenvedett ilyen károkat. Amikor említettem neki, hogy itt a topikban is van aki használta és meg van vele elégedve na ekkor üzente soha többet ne használd. Elmondta a program egyik érdekessége, hogy ugyan olyan típusú készülékek közül az egyiken nem okoz semmit, a másikat meg teljesen tönkre teszi. Azt is elmondta, utána néztek ki is ez a srác. Kiderült, 6 hete regisztrált az egyik legjobb szoftveres angol oldalon és ott kezdte el terjeszteni a programot . Teljesen ismeretlen volt, és már nincs is az oldalon. Mikor mondtam neki, hogy sehol nem olvastam rosszat a programról, azt mondta, a legtöbben nem mondják, írják meg a rossz tapasztalaikat. A saját hibájuknak gondolják ami történt.
    Most hívott, és lehet, hogy mégis nagy a baj.
    Tehát senki még gondolatban se használja, vagy ajánja másoknak.
    Elnézést, hogy ilyen hosszú lett, de úgy éreztem ezt el kell mondanom.

    Ui: mindenkinek köszönöm aki segíteni akart, vagy csak drukkolt nekem a sikerért. :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák