Új hozzászólás Aktív témák

  • PeteePeti

    őstag

    válasz mgaben #1935 üzenetére

    Én a Puremobile.hu-tól rendeltem meg, kíváncsi leszek! Engem a fórum társak meg nyugtattak, hogy mindegyik Mix 2 B20 képes, holott ezt íra nekem a Puremobile.hu:
    "Köszönjük szépen érdeklődését, az említett készüléken MIUI 8 Global Stable ROM van, magyar nyelvű menüje van a készüléknek. A töltője viszont amerikai/kínai töltőfejes adapter, amihez mi adunk európai szabványos átalakítót. Illetve a készülék nem kezeli a B20-as 800 MHz-es frekvenciasávot, ami annyit jelent a gyakorlatban, hogy a mobilinternet 4G szolgáltatása nem fog működni vidéki területeken, csak Budapesten és a környékén, illetve a nagyobb városokban, vidéken csak 3G mobilinternetet tud vele használni, amennyieben a szolgáltató által az jól ki van építve. Külső raktáron van jelenleg mindegyik típusú MI Mix 2 készülékünk, ami annyit jelent, hogy rendeléstől számolva 8 munkanap míg be tudjuk szerezni Önnek a készüléket és ki is tudjuk küldeni."

    OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Új hozzászólás Aktív témák