Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz trebrona #21833 üzenetére

    tudom hogy milyen papírt kell kitölteni hozzá,nem kell bemutatni... mint már írtam,nem egy embertől hallottam hogy kínából vett elektronikai cikket/terméket, garanciális javításra akarta visszaküldeni kínába, a magyar posta megtagadta a küldemény felvételt,mert tiltott listán szerepel... volt aki hordozható kistv-t vrtt kintről,volt aki kamerát, telefont, elektromos cigit,feljesztő boardot(orange pi)... egyiket sem vette fel a posta... amit írtam mind valós,az hogy számodra nem hihető, nem az én bajom... aki kínából akar venni bármilyen elektronikai terméket,az számoljon azzal hogy nem lesz garanciája a termékre... egy srác mesélte hogy úgy tudta bizonyítani hogy hibás a termék, levideózta és elküldte a felvett videót az eladónak... anno nem volt tiltott, mert küldtem vissza én is kínába,kemény 6000ft volt a nemzetközi csomag magyar postán 7-8éve,azóta nem küldök vissza semmit... amúgy ez is vicc, kínából eljön ide párszáz vagy 1-2ezer forintért, a magyar posta meg aranyáron küldi ki... amúgy a stílusommal semmi baj nincs...
    TaylorPro: én sosem sértegettelek téged, köszi *+ hogy így viszonzod... mellesleg olvastam már itt sokkal nagyobb hülyeséget másoktól is,azokat miért nem fikázod *+?

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák