Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz st3v3np3t3r #17596 üzenetére

    A legnagyobb gondom az, hogy a Xiaomi Yi! kamera nem megy, mert az ugye Xiaomi, es a fiam hasznalja azt a kamerat. Ha ezt a telefont neki akarnam adni a 3S helyett, akkor most neki vennem kell egy masik kamerat?!.. Ez a bajom. (Jatekokra ez a telo sokkal jobb lenne neki, mint a 3S.)

    De a robot porszivom nem mukodik, az szerintem direkt van. De az IoT moduljaim sem mukodnek, szerintem ez is direkt van. (Ezt tobbszor itt is leirtam itt is, meg az Android melyviz forumban is.) Azert gondolom, hogy direkt van, mert a kapkodva osszehozott Januari frissites utan mukodott, az elso biztonsagi frissitesig, ami olyan jol sikerult, hogy azota nem mennek ezek.

    Persze, tudom, rootoljam, meg mittudomen. (A 4X-re kertem feloldo kodot. Leirtam a Xiaomi-nak, hogy mi a hasfajasom, miert akarom rootolni. Marmint ezek az IoT cuccok,gondolom egy kompetitor robot porszivo nem igazan erdekli oket, sot,meg orulnek is, hogy nem megy. Ez decemberben volt, azota sem kaptam meg a kodot.)

    Azt a telefont nem fogom rootolni, meg hekkelgetni, amit eppen hasznalok, mert errol intezem a bankot, az adobevallast, meg mindent, szoval ehez nem erzek kulonosebb motivaciot.

    Ha most rendelek egy masik telefont, akkor meg az van, hogy ha azzal mukodik minden, akkor ezzel a telefonnal minek toltem utana az idomet? Persze, hogy a gyereknek menjen a kameraja...

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák