Új hozzászólás Aktív témák

  • balineth

    csendes tag

    Nekem két bajom van a készülékkel (a kamerával már megbarátkoztam) :

    1, Ha kinyitom gyors a fényképezőt, lövök egy képet (megvárom amíg a sarokban megjelenik az elkészült fotó) és lezárom, akkor az 99% hogy az a kép nem mentődik el. Csomó fontos képem volt, ami így elveszett és eszméletlen idegesítő.

    2, Vannak fagyások. A kamera app szokott legtöbbször, dupla gomb, fehér képernyő és nem reagál semmire. De van, hogy változatos alkalmazásokban egyszer csak megáll és akkor 2 percig semmi. (Jó esetben utána ledarálja amiket nyomkodtam a képernyőn). Úgy rémlik nugáton még jó volt, bár nem veszek rá mérget. Nem csináltam semmi resetet, mikor felraktam, szóval egy újratelepítést megér a dolog talán, ha nincs jobb ötletetek. Hogy lehet a legfájdalommentesebben újrarakni, hogy a lehető legtöbb dolog visszajöjjön? (Azt sem biztos, hogy tudom, hogy hogy kell csinálni.) Egy hétig állítottam be a dolgokat. (iPhone-ról jövök, szóval restorral el vagyok kényeztetve.)

    Annyira csalódott vagyok, hogy gondolkodtam visszamegyek almáékhoz, de még kitartok. Köszi, ha segítetek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák