Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz natë #10755 üzenetére

    az igaz hogy még nincsenek igazi fejlesztők, de attól függetlenül, teljesen használhatók azok a ROM.ok amik most a 7.végén és azt követően készültek!

    mindben ugyan azok a hibák vannak, tehát videó telefonálás nem nagyon megy sok appal csak a GoogleDUO.val, és nem megy az értesítési LED, annyira nem vészes dolgok ezek hogy ne lehetne használni minden napi használatra ezeket a romokat!

    Már az ujjlenyomat olvasó is remekül szuperál, sőtt a Citrus-CAF ROM-ban működik az értesítési led is!

    Én már végig teszteltem kb az összes romot ami elérhető XDA.n a mai kiszemelt az AOKP

    ezzel sincs semmi gond a fenti 2leírtan kívül, és mondhatni elég napra kész is a FEBRUÁRI bizt. csomaggal

    ********************************************************************************************
    PistiSan : Sajnos RR Rom nál nálam amiket használtam telókat, egyiknél sem működött az OTA! De nem olyan nagy kunszt letölteni azt az 500 megás zip et és TWRP ben feltolni, az egész nem tart 5.percnél tovább!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák