Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi03

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem tudom járt e valaki hasonlóan, hátha tudtok segíteni.
    A következő történt: Tavaly márciusban vettem a telefont, bangood-on keresztül, nem volt eddig semmi gond vele, majd múlt héten elkezdett furcsán viselkedni a kijelző. Always on be volt kapcsolva mióta megvan a készülék és az tűnt fel, hogy nem megy mikor ránéztem. Feloldottam az ujjlenyomat olvasóval és utána megint éber volt a kijelző. Aztán napról-napra egyre nehezebben tudtam felébreszteni, olyan volt, mintha lefagyott volna. Reset kombinációval tudtam csak újraindítni, akkor működött, de ha lertaktam és fél óra múlva ismét rá akartam nézni, akkor ugyanez történt, immár rendszeresen. A 3. nap végére odáig fajult a dolog, hogy már sehogysem tudtam feléleszteni a kijelzőt. Ráadásul számítógépre dugva sem férek hozzá semmihez, mert alapból az usb töltés van beállítva (my bad). Maga a készülék működik, mert hívni lehet pl, csak a kijelző teljesen halott.
    Elvittem egy szervízbe, ahol 40-60e Ft-ot mondtak panel cserére. Érdemes rászánni szerintetek ennyit, vagy inkább engedjem el a dolgot, illetve Ti mit csinálnátok, keressek használt panelt és próbáljam meg kicserélni?

    Köszi előre is a tippeket!

Új hozzászólás Aktív témák