Új hozzászólás Aktív témák

  • ronin79

    őstag

    válasz #01758976 #2876 üzenetére

    Note 4-el nem szívtam annyit mint ezzel, itt még a végén samus korszak jön vissza és neki kell állni romot gyártani :DDD
    A titkosítás már annyira nem gáz, nem járkálok minden nap recoverybe és wipeolni telepítés után kell amit ma megint 2x eljátszottam :((( Felraktam a friss miui.hu-t, de ismét hibák. Duppla koppos műveletek nem működnek csak az ébresztés, sem kijelző lekapcs, sem kikapcs.menü, hiába volt újraindítás, fr, nem reagált semmire bármit állítottam be. A notch elrejtésnél van már 3 lehetőség de kettőre megint ugyanazt csinálja. Pozitív h. bekerült a digitális jóllét a beállítások menübe ami sajnos hiányzik a xiaomi.eu-ból és így fölösleges frissíteni is playről az alkalmazást.
    Jók ezek a dev romok h. szinte hetente jönnek új ficsörök csak ne lennének mindig ilyen banális hibák :(((
    Kernelcsere sajnos gyárin nem jött be, nem hozott jobb akkuidőt vagy egetrengető változást, talán csak a wifi tűnt gyengébbnek.
    Egy összefoglaló már valóban jó lenne, csak lenne valakinek kedve összedobni :)

Új hozzászólás Aktív témák