Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orgi

    őstag

    válasz dave_gahan #475 üzenetére

    Helló, én tegnap beugrottam a hozzám közeli Arénában lévő MI Store-ba, de ott se Note 8 (Pro), se MI 9 Lite nem volt kirakva, talán jövő héten... viszont ezek szerint a Lurdyban mindkettő élőben megnézhető? Köszi!

    [ Szerkesztve ]

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz dave_gahan #475 üzenetére

    "Lehet, de volt már olyan "hiba", amelyek javításának global-ra kerülése sok-sok hónapot vett igénybe, sőt, az értesítési ikonok állapotsori eltűnése több, mint 1 évig is gond volt... Természetesen ezek major bug-ok, ezek azért elég általános MIUI hibák (+ közelségérzékelős gondok - több típusnál is jelentkeztek), ilyen szempontból igenis egy kalap alá lehet venni a Xiaomi és Redmi vonalat is - nyilván a készülékspecifikus hibákra nem lehet felkészülni..."

    Csak az maradt ki, hogy ez csak notchos készülékeknél volt hiba. Tehát megint nem minden készüléket érint.
    Ha jól tudom MIUI11 alatt global vonalon is frissítésre került az eltűnő értesítési sávos üzenet, tehát már az sem major bug, ha így vesszük.
    A közelségérzékelős gondok is inkább Redmi note 5 és a híres Mix2S-nél jelentkezett.

    Mi9, lite iyleneknél sehol nem olvastam ilyen hibát.

    AOD szintén javítva lesz biztos vagyok benne. Csak global vonalon lassan történik a javítás.

    "de furcsamód az amoled "laggolása", amiről a 290.-ben írtam: [link]"

    Ezt mint írtam csak a DC dimming miatt volt és csak Chromeban jelentkezik. Sehol máshol nincs laggolás.
    Chrome amúgy sem egy jól optimalizált valami. Vannak nála azért jobb beépített adfree böngészők kevesebb erőforrást igényelve emellett.

    Jó a Note8 pro kijelzője, de a fogyasztása és a sötétben pl. fényképezőt bevilágítást én személy szerint nem szeretném viszontlátni.
    Ha valaki lecseréli a chrome-ot laggolást sem kell tapasztalnia, vagy szimplán kapcsolja ki a dc dimminget, ha nem érzékeny a szeme a PWM-re. Problem solved.

    Én az elől ujjlenyomatost preferálom, sokkal jobb kézre esik, még a vizes vagy száraz ujjas néhai hülyeségei mellett is inkább e mellett teszem le a voksom. Persze a Mi5 fizikai gombját is szerettem elől, de hátul nekem idegen. Persze ez egyéni preferencia.

Új hozzászólás Aktív témák