Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz dave_gahan #463 üzenetére

    Én nem vennék note 8 pro-t, a mi 9 lite helyett (ha egy áron vannak), bár kezemben egyik sem volt.

    A Mi 9 lite előnye (szerintem):
    -amoled kijelző
    -valóságban jobb kamera (papíron ugye a note a jobb) >> azért hatalmas különbség nincs
    -kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó
    -kompaktabb méret (nekem a note 8 már nagy lenne)
    -kevésbé melegszik terhelés alatt

    A Note 8 pro előnye lehet:
    -nagyobb akku (aztán ezt úgyis a sw dönti el, hogy épp melyik app ragad be és mi fogja leszívni az akkut > lásd mi 9T topik >> DE papíron tényleg nagyobb)
    -papíron erősebb gép

    Én már nagyon nyomnám a vásárlás gombot a mi 9 lite-ra, de minden xiaomi topikban (főleg a 9T-be olvasok bele, de itt is már lehetett hibákról olvasni) csak a sw-es hibákat látom.
    Ez meg az az app ragad be, ez meg az nem működik, készülék visszaáll reggelre gyári állapotra, kamera kifagy, bluetooth nem kapcsolódik újra a kocsihoz...stb.
    Most csak párat előszedtem a memóriámból.

    Sok év hibamentes Samsung használat után (pedig azt is dívik szidni) nem lennék kisegítve azzal, hogy ennyi sw-es problémát el kelljen viselni.
    Azért sem akarnék drágább xiaomit (9T, Mi9, 9T pro), mert akkor még jobban dühítene, hogy ennyi pénzért még nem is jó.
    Plusz jó lenne egy gcam is erre a készülékre, mintha még eddig nem láttam volna ilyet...bár lehet már kijött. Valami már van rá, látom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák