Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci.M

    senior tag

    válasz Atomgeszi #3395 üzenetére

    Én pont a miuit gyalultam le elsőre, és ment rá a jól bevált Nova amit már Oneplusson is használtam. Oneplus UI jó lett volna, de túl buta, még mappákat ssem tudtam létrehozni az alkalmazás választóban ami többszáz alkalmazás esetén eléggé rossz.

    zsolt1225
    Próbálj meg valahogy kölcsönkérni egy droidos telefont valakitől próbaként akár (lehetőleg Xiaomit). Ha megvetted akkor meg adjál neki pár napot amíg belakod, és próbálj ki minden beállítást. A problémák 90%-a user error szokott lenni. Ha nem tetszik a miui akkor nyugodtan próbálj ki más launchert (felületet). Ha valami nem megy akkkor meg kérdezz minket.

    /Out of the box is lehet egyébként használni a telefont, a gyári fw is teljesen használható. Attól hogy pár ember itt eljátsza a hattyúk halálát még pár millió ember megelégedéssel használja. Bár tény, hogy nekem is menni fog fel az EU dev, viszont nem sietek vele, mert június óta van meg a teló, és olyan eszeveszett nagy hibával nem találkoztam (ami a legidegesítőbb, hogy az állapotsoron nem látni az értesítéseket, csak ha lehúzod a legördülő menüt. Erre megoldás egy 3rd party up, vagy az EU dev amiben már javították.

    Egyébként ezt sosem értettem: "Az iPhonet is azért vettem meg, mert tudtam, hogy nincs velük probléma"

    Herótom van amikor azt mondják, hogy az android rossz, lelassul meg ilyenek. Az 50ezres kategória esetleg, de a csúcskészülékekkel nincs ilyen baj, még több évesen se. A töb mint 3 éves Oneplus 3-am, vagy a több mint 2 éves Oneplus 5-öm mai napig használatban van a családban, és semmi baj velük, villámgyors mindkettő. (Ja és még ezek is frissülnek idén 10-re!!!)

    (Jó, az 5 éves LG G4-em már tényleg haldoklik, abba már kevés a hw, illetve a kijelző is be van égv, akksi úgy merül mint egy tégla.)

    Andoid vs iPhone témához:
    Nálunk a cégnél itt a mérnökségen nem látsz egy darab iPhone-t sem, bezzeg a pénzügyön a csajoknál ;] - Ebből vonja le mindenki azt amit akar :)

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák