Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsoltike

    csendes tag

    Egy frissítésnek köszönhetően pár hete a gagyi céges Samsungom töltés közben a sötét képernyőn megjeleníti az aktuális százalékos értéket. Jó lenne ha a Mi8-on is elő tudnék varázsolni valami hasonlót, de nem találtam rá megoldást. Van erre valami ötlete valakinek?
    (Nem szoktam nagyon 70 százalék fölé tölteni a telefonokat és ahogy öregszik a Mi8, egyre gyengébben muzsikál, így gyakrabban kell töltőre dugni. Alkalmanként előfordul hogy wifis konnektorra dugom fél órára, de az már kicsit sok lenne hogy végezzek egy előzetes kalkulációt, majd a BliztWolf appban még beállítsam hogy hány precig kapjon áramot amivel mondjuk 72%-ig megy fel a töltés. Az Accubattery meg hasonlóak eléggé megbízhatatlannak bizonyultak, nem jeleztek amikor kellett volna és sokszor veszem azt észre hogy közel százon, vagy már felette :) vagyok. Tudom, nem kell a teljes feltöltéstől félni. De attól még tök frankó lenne, ha pl. az asztalomon fekvő telefonra rápillantva nyomgatás nélkül látnám hogy hány százalékon van. Csak töltés közben persze, nem akarom az AOD-t használni.)

Új hozzászólás Aktív témák