Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz DAVE_CH1 #6492 üzenetére

    v5 Multi (4.8.22)
    [link]

    Úgy tudod arra a sys-re tenni amire szeretnéd, ha nem a frissítésből lépsz a Recoverybe, HANEM egyből a Revoverybe lépsz be és onnan telepíted a filet, de ehhez a letöltött filet át kell nevezne update.zip-re. Figyelni kell, hogy átnevezésnél ne update.zip.zip legyen, mert nem fogja látni. TotalCommanderben jól látszik.

    MiRecoveryben a hangerőgombokkal navigálsz,és a bekapcsoló gombbal okézol!!!!!!!

    -A letöltött ROMot másold a telefon gyökerébe
    -Nevezd át update.zip-re.Ha lehet,még másolás előtt!(kisbetűs legyen,és ne az legyen a neve végül hogy update.zip.zip)
    -Lépj be MiRecovery-be. Ezt két módon is megteheted:
    1: Lépj be a fentebb említett Frissítés alkalmazásba, itt nyomj egy menü gombot,majd válaszd az "Újraindítás Recovery módban"

    Vagy:

    2: Kapcsold ki a telefont.Nyomd meg a bekapcsoló gombot és a hangerő fel gombot egyszerre,míg meg nem jelenik a Mi logó.Ezután elengedheted a gombokat,egy-két másodperc és a Recoveryben vagy

    Telepítés System1-re:
    -Válaszd az Angol nyelvet
    -Válasz ki az "Install update.zip to System ONE" pontot (itt mindig az aktuálisan használt rendszert mutatja)
    -Itt rá fog kérdezni,hogy biztosan akarod e?Nyomj egy Yes-t
    -Elindul a telepítés
    -Ha sikerült a telepítés,nem árt a Wipe & Reset menübe belátogatni,és itt egy Wipe Cache-t csinálni.(Főleg ha verzióváltás történt)
    -Ha végzett válaszd a Reboot,majd a Reboot to System One (latest) pontokat

    Telepítés System2-re:
    -Válaszd az Angol nyelvet
    -Válaszd ki a Reboot menüt
    -Itt válaszd a "Reboot to System Two" (ekkor újraindul a telefon a System 2-vel)
    -Ha újraindult,lépj be ismét MiRecovery-be,a már fentebb említett módon
    -Válasz ki az "Install update.zip to System Two" pontot (itt mindig az aktuálisan használt rendszert mutatja)
    -Itt rá fog kérdezni,hogy biztosan akarod e?Nyomj egy Yes-t
    -Elindul a telepítés
    -Ha sikerült a telepítés,nem árt a Wipe & Reset menübe belátogatni,és itt egy Wipe Cache-t csinálni.(Főleg ha verzióváltás történt)
    -Ha végzett válaszd a Reboot,majd a Reboot to System Two (latest) pontokat

    Megjegyzés:
    MiRecoveryvel NE használjunk két különböző alapverziójú (4.3-at 4.4-el) ROM-ot egymás mellett....
    Nem lesz jó vége!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák