Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Minden oké, Mi3 dobozban pihen, néha feltöltve.
    S7 jött utána, most 2 éve pedig egy S10e van (méret a lényeg :DDD )
    Nálam még megy a Vanced, de nem ez a fő lejátszó. iTube-ot használtam, de azzal lehetetlen Samsungon letölteni (semmit nem talál, yt fiókomat nem kezeli), habár öcsém P30 Pro-ján úgy-ahogy működik.
    Ami nálam megy: Newpipe, enged bejelentkezni, és képes importálni a feliratkozásokat (úgy-ahogy), de alapvetően bmilyen csatornára fel tudsz iratkozni (a saját Youtube feliratkozásaidtól függetlenül) és akkor a Feed-ben jönnek az új videók, lehet kedvenc csatornát kitenni, és mindent letölt, mindenféle felbontásban, akár mp3-ként. Minden beállítás, feliratkozás, lista kimenthető file-ba.
    És fontos: jönnek a frissítések, ha lenne változás a yt algoritmusban. Szóval, perfekt. Meg nyilván háttérben is játszik le, de én az este letöltött cuccokat hallgatom napközben (kvázi a saját rádióm).
    Mindent egy adott mappába mentek, és onnan játszom le a saját videólejátszómmal.

    Érdekes, h fontos volt annak idején a jack csatlakozó, és már idejét nem tudom, mikor használtam utoljára - csak bt fülessel hallagatok mindent.

    És már sajnos alig esik szó az Mi3-ról... :(

Új hozzászólás Aktív témák