Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    Rinyáltok, itt az online DRM miatt... Tisztelet a kivételnek, de 90% ka biztos warezolos emberke, vagy ha nem olyan ember aki nem fogja fel, hogy miért kell egy ilyen DRM... Hát azért mert az eladott Xbox 360 több mint 20% ka buherált!... (egyesek szerint 35%...) Ez szerinted mennyi milliárd $ pénzkiesés? Mind a játékgyártóknak mind az MS nek? Leszarja mit gondolsz leszarja mit akarsz amíg havonta a millió USD ket húznak ki a zsebükből a kis nyomik... Ennyi
    Sírni a Kinect miatt? Eddig akinek volt az meg le se szarta? Most meg hirtelen elkezd rinyálni? Be volt dugva? Igen. Akár eddig is megfigyelhetett volna az MS ha nagyon akar és a box a netre van kötve? Meg...
    E felé halad a világ, akinek nem tetszik ne használjon Google-t Facebook-ot, Semmilyen ingyenes szolgáltatást interneten mint az e-mail fiók.
    Ja meg tessék kiköltözni a Délisarkra, mert ott még kutatók sincsenek. Pár évig biztonságba leszel amíg nem egy arra egy Google Maps fotózó....

    2013-ban It az EU pics@nyi kis szélén nagyon fel kell háborodni, hogy nem nekünk csinálták a koznolt? Vagy nem is a világ többi részének? Hanem Amerikának? A szemét nyomorékok, hogy ott adnak el a legtöbbet, és nem Szomáliában a puszta közepén?
    Vajon miért tudja meglépni az Online DRM-t? Mert megteheti. A cél piacon 60-89% ka a lakosságnak internetet használ.

    Xboxot cipeélsz nyaralásra? Normális vagy? Nyaraljál ne Xboxolj. Vagy ne rinyálj, hogy nincs internet nem tudok vele játszani. Mi van akkor ha nincs TV ahova mész? Vagy nincs normális TV? Csak egy 15cm s vacak? Azon élvezet tolni, de tudod mit Igazad, van Legyen ez a kifogás, mert te nem fogod tudni használni az év 10 napján a konzolod, amikor pihenned és lazulnod kéne mert tudod "nyaralasz".

    Rinyál itt a sok ember, de nem fogják fel, hogy nem érnek el vele semmit. Erre halad a világ. Hogy miért? Mert megteheteik, de a fő ok , az igazi kiváltó ok, hogy csillió USD dollárokat húznak ki a zsebükből a warezos jófejek. Ennyi. Legyetek dühösek rájuk. Ja, hogy a többség oda tartozik? :U

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz Tikakukac #203 üzenetére

    De hát figyel a bigbráner, Odafigyelni minek. seglyukakat beragasztani.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz Zjunior #205 üzenetére

    Értem én, hogy te nem warezolsz. De az Xboxosok 20-35% ka igen akkor mit érsz vele? Egyébként, ideje volt, hogy a Konzolhoz is elérjen az Online DRM. PC én már próbálkoznak, vele csak szar is volt. Most MS talán letesz valamit az asztalra. Internet szinte már minden hol van, sőt itthon is bővel az EU átlagnál vagyunk az 50-60% /népesség/internet user-rel, Amerika legritkábban lakkot államában 50% ék... Az igazi piac átlaga 70% ék. Az a user aki meg venné az Xboxot, de nincs interneten, jó ha az ösz eladás majd 3-5% fogja kitenni. Nem érdekli ha közben millió USD ket fog biztosan a zsebébe tudni.

    Egyébként erre is biztos lesz valami okos "hack" Win8 Aktiváló sőt Update szerót is csináltak már kamut... Erre is rájönnek majd akár, vagy simán kikapcsolják xD Több a bugger, meg a hacker mint a fejlesztő.

    Ilyen dolgokért rinyáni felesleges. Pénz beszél. ( Nem mintha a konzol piac addig nem a túlértékelt lehúzásról szólt volna)

    PS4... Olyan online szolgáltatások, vannak beleépítve, meg ráépítve az egész koncepció, hogy oké Nem kötelező... de ha normálisan akarod majd használni akkor így is úgyis kell. Persze jobban hangzik hogy megteheted, minthogy kell hozzá, de mi a különbség? Az, hogy ha kötelező akkor, bedugod és ezzel biztosítva van a szolgáltatás minősége... Amíg a nem kötelező esetben updatet akár csak szökő évente láthat a konzol/játék. Igaz ez sokakat nem zavar...

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz Mardel #208 üzenetére

    Ki a tököm szereti a DRM-et úgy egyébként? Nem azért van, hogy szeressed... :U
    Licencelést is most azért változtatta meg mert az EU kiadta, hogy az eladott szoftvert szabadon eladhatod... De ez megváltozik ha csak "bérled" majd mint amit most akarnak...

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz Mardel #210 üzenetére

    Te olvastead egyáltalán amit írtam? Azt írtam, hogy az MS talán most letesz valamit az asztalra, Online DRM terén... Azért mert PC-n eddig még gyerek cipóben járt... De most ha kidolgoz egy normálsir rendszert mert alapból úgy ált neki, akkor remélhetőleg valami működőképes dolog lesz belőle. Mint említettem nem a cégekre kell haragudni a DRM ekre.... Ők csak reagálnak. Vagy haragudjunk a Kormányra mert szigorítja a BTK-t? mert nő a bűnözés és talán az megállítja? Hogy működik e ? Az majd elválik.

    MS-t azért nem kell félteni. Megvannak az eszközeik és a lehetőségük, hogy normális online DRM et toljon. Eddig úgy is néz ki ilyen téren nem lesz baj. Csak az embereknek nem tetszik. Előre meg mindek leszólni?
    + Hogyan hasonlítod össze a mostani PC-s Origi meg egyéb szar társaival...

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz Mardel #212 üzenetére

    Minek a DRM?... Ennyire ne legyél egysíkú. Milliárd dollárok. Nem működik? pfff Meg lehet azt csinálni úgy, hogy működjön. :U

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    Bezony.

    (#214) Mardel
    Az meg mi, hogy az MS-t nem izgatja a kalózkodás. Hogy mondhatsz ilyen hülyeséget xD. Miből él a konzol gyártó? A Licenc díjból( no meg hardverből szerzet haszonból).
    Meg ha már itt tartunk szerinted leszarja ha Windows, vagy Office kalózkodsz? :U
    Minél több játékot adnak el, annál jobb neki. Így az MS nek is az az érdeke, hogy ne kalózkodj.
    Létre lehet hozni olyan DRM et egyébként, aminél cseszheted... Csak az már inkább Cloud Gameing :D

    Egyébként a userek 95% kának milyen gondot fog okozni, hogy a konzol, felmegy naponta a netre? Semmilyen. Senkit nem fog érdekleni. Ha jól működik akkor mindenki le fogja szarni, csak most ír a sok ember.
    Mert alapból a változásoktól mindenki fóbiásan parázik, az meg végkép kiveri a biztosítékot, ha a termék gyártó neked korlátot akar szabni. Ez egy termék. Ha nem tetszik nem veszed meg... Nem mintha ettől félni kéne az Xbox One esetében...

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz dabadab #221 üzenetére

    Természetesen van olyan vonzata a kalózkodásnak, ami nem feltétlen káros, mert igen ha már valamit másolnak akkor jó az MS nek ha Windowst meg Office-t. Mint pl nem régi tanulmányok megállíptották, hogy a Filmgyártóknak meg zene gyártóknak ma már nem hogy kárt hanem inkább hasznot hajt a kalózkodás, mivel nagyobb lesz az ismertsége az adott terméknek, így több emberhez jut el (aki már meg is veszi).
    De licence alapú bevételű konzol piacon ebben nincs ráció... És abban se, hogy így is úgy is Windows Platform meredeken erős, nem bicsaklana bele, ha visszaszorítanák a kalózkodást.

    A kedves Microsoft business group president a fél veséjét oda adná azért, hogy csak a kalózkodott MS termékek 20-50% kát megvennék az emberek.

    (#222) Mardel

    Látszik, nagyon jó rálátásod van az üzleti világra, gratula.
    Mindezek után még nem jöttél rá, hogy a semmiért vagy "ideges" Mert úgy se tehetsz ellene...

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz Mardel #224 üzenetére

    És már ne haragudj de te üzleti piaci elemző szakember vagy Esetleg egy marketing pszichológia diploma is befigyel? Vagy most hova rohanjak mert neked ez a véleményed, meg pár ember hülye kijelentéseket tesz amikor még fél év van a termék megjelenéséig?
    Szerinted az MS nél, nincsenek erre emberek? Nem csináltak x tanulmányt, hogy ennek milyen hatásai lehetnek?

    Ne legyetek már ennyire hülyék, mert előre levonni a konzekvenciát, hogy ez úgy se fog menni, meg belebukik az MS meg ilyen orbitális baromságok, elégé kimerítik a hülyeség kategóriát.

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz Glenda #230 üzenetére

    (#229) dabadab
    Ennyit akartam kifejezni én is "Ami nem lenne baj, csak hülyeséget ne beszéljünk már."
    Azzal nincs semmi baj, ha valaki elmondja a véleményét, de hülyeséget nem kell beszélni amikor az üzleti modellel sincs tisztában valaki, azok mellet, hogy megmondani "biztosra", hogy mi hogyan lesz 6 hónap x év múlva, úgy, hogy nem ért hozzá az ember, se képesítse sincs róla, az kimeríti a hülyeség kategóriát (személyeskedés nélkül).
    Én sem azt mondom tuti ez a dolog, meg stb stb. És nem azért írom amit írok mert "Fanboy" lennék,(max nintendoról lehet elmondani rólam, pedig még azt is úgy kezelem mint egy normál ember,pl Wii U akit érdekel lesse meg a logout cikkem)
    Szóval Nem vagyok Fanboy... de olyan "okos" ember se aki tiszta "hozzáértés" mellet, leszólok mindent, még fél évvel a megjelenése előtt...

    (#235) pzstm
    Azt pár helyen már tárgyaltuk itt, hogy az eladási mutatók milyenségének köze nincs igazából a Win 8 nak egyszerűen átalakult a piac... Főként a tablet orientálódik. Egy meglévő piacon meg betörni egy se olcsó, se hűűű de kiemelkedő Surface el nem könnyű....

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz kovy79 #243 üzenetére

    Olvassátok már végig, miket írtam xD... Sehol nem írtam, hogy ez jó lenne, vagy éppen mennyire örülök személy szerint az egyre hülyébb DRM eknek... És nem is írtam, hogy ne csökkenhetne az eladás... Csak azt, hogy bukásról beszélni hülyeség... és igenis az. Fél évvel megjelenés előtt, olyan hírek hallatán amit csettintésre meg is változtathatnak, akár (de nem valószínű). Igenis hülyeség, ennyivel előtte bukásra ítélni valamit... Főleg közben olyanokat kommentelni amiből kiderül az ember hozzá nem értése, az üzleti világra rálátásáról nem is beszélve... (Mit érdekli az MS-t a warezolás meg stb okosságok...)

    ui.: Azért beszólni mert én le "merem" "hülyézni" azt ( nem írtam, hogy ő személy szerint hülye lenne), aki hülyeséget kommentel + csak következtet össze vissza, miközben még az üzleti modellre sincs rálátása, szintén jó dolog. (Nem csak írogatni, hogy hát te hé ez+ez+ez nem így van...) Azt hittem nem csak kis liliomok vannak itt. Ha valaki hülyeséget kommentel ki lehet mondani, csak legalább olvassátok el a kommenteket, ne egy után szólj be nekem :DDD

    Mindezek mellet, mint már vagy 10 x leírtam nem csak ide, ez egy termék, vagy megveszed vagy nem. Személyes véleményem az, hogy ettől nem fognak az emberek eltántorodni, vagyis nem akkora mértékben, hogy az MS bőven ne nyerne azon ha működő DRM rendszert hoz létre.
    Az, hogy ez kinek jó vagy nem jó, azt mindenki eldöntheti maga.

    Meg azt is, hogy ha azért nem veszi meg a konzolt, mert nem tudja elvinni nyaralni magával, arra az 1-2 hétre 52-53 hétből.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    Azért ahhoz képest, hogy a Sony 100$ olcsóbban adta,meg itt paráznak az emberek, a sony show-jáig majdnem elfogyott, később a sony bemutatója után jóval el is fogyott az első (állítólag 1millió, habár ki a fene tudja) előrendelés Amazonról. :U

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz Glenda #245 üzenetére

    "Még annyi, hogy igaza van, a vak is látja, hogy azok a dolgok népszerűek, amikre van warez. Windows, Android, X360"
    Azért ez tényleg érdekes meglátás xD, de inkább az ellenkezője igaz, minél több ember által használt egy platform, exponeciálisan nő azok a száma kik hackelni próbálják, vagy ép vírust próbálnak írni rá, stb stb.
    Nem azért sikerese egy platform mert könnyen lehet hackelni. Először kellet annyit eladni belőle, hogy olyan érdeklődésű embereket figyelmét is felkeltse akik azt majd meg "hackelik".
    Windwos sikerét is ahhoz kötni mert van rajta warez... Vagy a PC jét. Érdekes :U

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz b. #257 üzenetére

    Honnan veszem, hogy ez az egész egy nagy DRM rendszer? Talán gondolkodom? :U

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz b. #259 üzenetére

    Nem érted, hogy arra van? Azért van hogy ha buherálsz is valamit, akkor 24 órád van rá, mert ha nem és felcsatlakozik netre le ellenőriz tol egy updatet stb és baszhatod a buherálást Ennyi. Nehéz felfogni?(Vagy ha érzékeli az MS, hogy hackelni akartál akkor bannol is mint eddig.)
    Mindezek mellet a játékgyártók, döntik majd el, hogy maga a játék szoftverek milyen gyakoriságú vagy állandó net kapcsolatot fog e igényelni. Mind ezt az MS szerverein keresztül. Szerinted? Ez miért van? Gondolkodjunk emberek.

    Sajnálom, ha egy egyszerű dolgot nehéz felfogni egyeseknek. Szerinted mi ez ha nem DRM? Mert az oké, hogy a szolgáltatás minőségét, biztosítod vele. De! Alapvetően ez egy DRM. Semmi több.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    Azzal, hogy "téged" ellenöriznek, szerinted mit ellenöriznek? Amit akarnak. Xbox a napi update el akár le tudja ellenörizni, hogy hozzá lett e nyulva az xboxhoz. A Játékgyártók, az által hogy ők szabják meg, hogy a game milyen gyakorisággal "kell" hogy csatlakozzanak az MS szerverre "update" miatt, gyakorlatilag, létrehoztak egy online DRM rendszert. Ezen mit nem lehet felfogni?
    A DRM "Computer games sometimes use DRM technologies to limit the number of systems the game can be installed on by requiring authentication with an online server. " A "klaszikus" megfogalmasán kívül a drm még sok mindent lefed.

    Ha jól megvan csinálva, "megelőzik" vele a warezolást meg az xbox buherálást... (Ami persze szonte lehetetlen de elég nhéz észrevenni, hogy ez a cél.)
    :U

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    Egyébként PS4.... Sony azért kussol, arról, hogy a játék kiadó dönthet a Régiókódról, és akár külön eladási és kölcsönadási szabályokról... vagy simán megtiltja.

    (#264) b.

    Szerinted, nekem ez tetszik? xD Vagy itthon pezsgőt bontottam örömömben mikor ezek kiderültek?
    Nem. Ha ez kérdés, akkor nem örülök, neki.
    De! Felfogtam, hogy miért van... Azért mert egy bitang nagy réteg, millió $ lop ki az MS pénztálcájából...
    Továb gondolva, engen ne érint hátrányosan, és nem érdekel. Netem, van, lesz is. Üldözési mániám nincs. Buherálni nem fogom. Ja és ha már nyaralok, akkor inkább otthon hagyom szerencsétlen konzolt. Ha veszek valószínű Xboxot. DRM ide vagy oda. (Igaz főleg azért, mert nekem jól jönne egy média center, pár dolgot lecserélne a nappaliban.)

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz pzstm #266 üzenetére

    Bezony. Magyarán PS4 en is ugyan az lesz mint Boxon xD. Csak maga a Sony nem "korlátoz". Csak megengedi mindezt a játékgyártóknak. :U
    A Poén az lenne, hogy a játék kiadók, végigondolva a két konzolt. Az Xboxon nem kérnének semmilyen oline bejelntkezést ( oké nem multi), mivel a Box úgy is naponta felmegy. A Ps4 en meg minden inditásnál kérnének, mert ot nincs "biztosítva".
    Amúgy Nem értem miért engedik a kiadóknak ezt az egészet. Alapból úgy is a legszigorűbba DRM eket akarják. Kéne szabni egy Xbox- PS4 közötti határt és kész.

    (A gáz ebben az egészben, az hogy mivel szabad döntésük lesz a kiadóknak, az elején lehet, hogy nem lesznek szigorúak de amint bármelyikre kijön egy törés, maxra szigoríthatnak, aztán nézegetsz, hogy állandó online kapcsolat kell singel is. (pl Diablo 3 konzolon is így nyit xD igaz alapból is ilyen.)

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz pzstm #268 üzenetére

    Igen elégé tré, hogy azzal kampányol, hogy nálunk nincs DRM, meg még troll videót is csinál játék megosztásról. Aztán jaaaa azt elfejeltettük volna mondani, hogy a kiadóknak szabad kezet adunk? Ja hogy régiókódot is megszabhat meg akár full online DRM is a kiadó. :C

    Sajnos évek óta nem értem a játék kiadókat , hogy miért nem olcsóbb online mint dobozosban. Attól meg előre félek, hogy MS pontok eltörlésével úgy fognak számolni mint a Steam. 50$=50€ :(
    Szegény paraszti logikám szerint a játék árának legalább felét 1/3 -át megspórolják az online kiadásokon... Akkor meg. Legyen már olcsóbb :U Majd kiderül.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz kovy79 #274 üzenetére

    Az ára érdekes lett. 100-130 ért barátibb lenne,de még is ha végig gondolod, hány évre is veszed a konzolt? 5-8 év a következő genig. 5-8 év távlatára meg nevetséges a 30-50 ezer plusz is. Túlárazott lenne, ha egy év múlva is meg kéne venni, de nem ez a helyzet. Az meg, hogy kell a kinect, lehet szeretni vagy nem szeretni. Az MS úgy döntött, hogy beépíti a kezelőfelületbe. Hogy ez jó vagy rossz döntés vagy, hogy általános használatban milyen pluszt ad, az majd kiderül. Jelenleg ez csak egy plusz biztos eszköz amire a fejlesztők építkezhetnek.
    Xbox nál szerintem fontosabb, koncepció, hogy szórakoztató és média központot csinált. Sony háza tájáról, meg nem lehet hallani, normális infókat ilyen téren. Igaz pl TV szolgáltatások meg egyebek elégé régió specifikusak, de már pl Angliában és Németben is beindultak a hírek ezzel kapcs.
    Engem per pill jobban aggaszt, hogy nincsenek fix határok szabva a kiadók felé semelyik fronton : /

    Amúgy azt se szabad elfejteni, hogy anno Xbox 360 pont azzal indított jobban, hogy olcsóbb volt.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz pzstm #291 üzenetére

    Bezony, MS kezd egységesíteni, amiben nagyon sok lehetőség van/lesz. Habár még Xbox One nál még nem annyira, de remélhetőleg a következő gen már szinte teljesen egységes lesz az összes MS platformal. Addigra Mobil platform is lesz olyan erős. Habár addigra tallán Cloud Gameing is képbe jön. Majd kiderül.
    Azt viszont már megléphetnék, hogy a ha megveszek egy nyamvadt játékot, akkor Xbox, PC és akár Linuxra is megkapjam : |

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz JamesHun #293 üzenetére

    A Képen csak annyi van, hogy melyik országok Xbox One-Supported Xbox Live Countries. Ezek alapján szerintem korai eldönteni, hogy startnál lesz e itthon, eddig csak Japánt jelentette be az MS, hogy ott nem indul majd a startkor az árusítás.

    Mindezek mellet, nem tart sokáig, és még olcsóbb is berendelni EU ból. Legalább nem lesz rajta a magyar kereskedők haszna.

    Az viszont eddig nem tisztázott, hogy milyen szerverpark beli változtatások, igények kellenek az Xbox One nak, szóval elképzelhető, hogy a amíg nem lesz "támogatott" itthon is a megfelelő szerver háttér, addig nem lesz. Nem mintha elkezdenék Magyar honba majd telepítgetni tömegével az MS szervereket.
    Summa summárum korai az ilyet eldönteni fél évvel start előtt.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    1: "See game package and/or retailer product information, for each game’s specific geographic region"
    2: geographic regions, nam ez eddigi klaszikus Amerikát, EU-t, Ázsiát, akarja jelenteni?
    3: "Features and requirements may change"

    Ami nem annyira poén, az a "Requires account on Xbox Live in an Xbox One-supported Xbox Live country (not all Xbox Live countries)."

    iPon: "Megkérdeztük a Microsoft magyarországi képviseletét, hogy mikor számíthatunk hivatalos támogatásra és konzol forgalmazásra idehaza is, és azt az információt kaptuk, hogy pontos dátum még nincs, de valamikor jövőre esedékes a dolog."

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz pzstm #304 üzenetére

    Jó lenne, ha majd ilyen irányba haladna az egész, mert így stratégiai előnyt szerezne, ha pl 20-40% kall olcsóbban adná a gameket, + ha bevezetne Steam hez hasonló Akciókat. Akkor bizony lehet olcsóbb egy PS4 de már 3-4 játéknál visszajöhet a különbözet. Nem, hogy 5-8 évnyi játéknál.

    Sajnos viszont a Steam példájából tanulva nem sok esélyt látok erre... Steam is csak egy irdatlan lenyúlás, egy 60$ dobozos címet itt EU ban megkaphatok 60€ ért... De jó nekem... (hogy kapnák be) Járhatok a boltba , egy fizikai példányért mert olcsóbb mint egy online szart letölteni?! Hol itt a logika?(amit rühellek)

    Szóval azért elég nagy a para ilyen téren, hogy leszarja rámegy az M S a profitra.
    Egyébként EA már nyilatkozott, hogy amúgy is eltölrik az Online Pass-t meg stb ket. No azért azt nem hiszem el, hogy az összes platformon monjduk PS4 en is tökre lazítaná a DRM eket...

    XBoX nál ott az előny. Egységes nem fregmentált, Állandó Update, + a DRM nek a másik oldala, a játék gyártóknak nem kell olyan szigorú szabájokat létrehozni, + egységesek lehetnek.
    Egyetlen dolgon módosíthatnának... Az a 24 órás okkoság. Jó lenne mondjuk 72 órára vagy 1 hétre kitolni. Az reális. 1 hét után meg eloffolhatja magát. Ha fontos 1 hét alatt megoldod a net kérdést!

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • djgeg

    őstag

    válasz pzstm #306 üzenetére

    Igen csak a fejekben kell eldőlnie az MS nél...
    Amúgy ugyan úgy Sony nál, pár év múlva, vagy az első törés után egy update aztán Állandó Online DRM-et is tolhatnak xD

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák