Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz djgeg #263 üzenetére

    De én utálom és sz@ranak tartom és baromság és ellenszenves mindenkinek aki eddig nyilatkozott róla, kivéve téged.,de kivétel erősíti a szabályt. És mint az elején írtam nem kérek belőle,a konzol nem erről szól és nem erről szólt soha. és ahogy nézem az internetes szavazást a szavazók 66 % ps4-t választana 17 % xboxot , a többi semelyiket.
    és mint mondtam az hogy leb@szol minket mert te szavaiddal mondva rinyálunk, és dobálózol halandzsa számokkal és százalékokkal (" célközönség 59-90 % " )meg hasonló . szóval nyugodj meg szépen keresd meg Bill bácsiot biztos megveregeti a válladat, de aki belegondol az tudja hogy egy nagy szar az egész, és egy tortúra, ki leszel szolgáltatva minden szempontból a Microsoft igényeinek és vágyainak. Amúgy nem tudom mi lesz majd ha jön az Xbox új generációja, meddig fogják majd futtatni ezeket a szervereket, mert amikortól lekapcsolják a box one egy kalap trágyát fog érni. elfelejtheted azt hogy majd a fiadnak leveszed a polcról a játékot és megmutatod neki, mint és az enyémnek pl az Echo-t Dreamcaston.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák