Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davey7

    senior tag

    válasz gabancs #26 üzenetére

    Nekem mini pro-m van(amiket neztem azok kozul ez van talan a legjobban optimalizalva), volt a kezemben: Galaxy S-S2, Galaxy Note, Galaxy- Mini,Gio,Ace,Y,W,3 , Sony Ericsson majdnem osszes androidos telefonja, HTC palettajabol nagyon sok,legyen az 1-2 magos,uj/regi

    es meg sorolhatnam. Volt ami eredeti,volt ami fozott ROM-mal,de mindenel volt valami kis gebasz. Talan a Note volt a leg smooth-abb ezek kozul,valamint az SE 2011-es modelljei.

    Nem akrok vitat nyitni amugy errol,mert most is android-om van es szeretem is,mert marhasok elonye van ami nagyon hianyozna ha rendszert valtanek,de szeretnem mostmar a telefont akadas nelkul,minden hiba nelkul hasznalni. Tudom meg a WP7-be is vannak olyan dolgok amiken kell javitani,de talan jobban at van gondolva a rendszer mint az android.
    A mostani SE telom is baromi jo, vagy 3-4 program van telepitve ra marketbol,es minden gyari rajta,nincs meg root-olva sem, es igy is van mikor 1-2szer elgondolkozik. Pedig most az SE telok jol vannak optimalizalva nagyon.

    Ezek csak az en velemenyeim amit fentebb leirtam,remelem nem gazoltam senki lelkebe :)
    Meg a valtason azert is gondolkoztam el,mivel kiserletezo tipus vagyok,szeretem az uj dolgokat probalgatni es szivesen megismernem ezt a rendszert.

Új hozzászólás Aktív témák