Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz moonman #71 üzenetére

    "felsőbbrendűsködős, lenézős stílust kéretik befejezni."

    Nem én vontam párhuzamot a piaci részesedés és az erőforrásigény között.

    "elképzelhető, hogy vissza kéne kapcsolnod a lapozófájlt?"

    Ha be van kapcsolva akkor van így. Ha nincs akkor minden normális sebességgel működik, ugyanis nem lapozza ki azt, aminek lehet, hogy 5 perc, lehet, hogy 10 óra múlva fogok átváltani az megnyitott ablakára.

    "aha, tehát egy újságíró azt írta, és ezzel egyetemes tényként kijelenthetjük, hogy a Vista szar. jólvan."

    Nem tudtam, hogy a bukás és a szar rokonértelmű szavak. Attól, hogy valami megbukott az emberiség szemében, - amit kár lenne vitatni, mert egyértelmű - még nem jelenti azt, hogy szar lenne. Ugyanígy egy agyonhypeolt valami sem jelenti feltétlenül azt, hogy az a valami jó lenne.

    "te tényleg, komolyan azt hiszed, hogy okosabb vagy a superfetch-nél?"

    Nem hiszem, hanem látom, mikor kilapoz olyan futó programokat, folyamatokat, amikre szükségem lenne éppen aztán lassan töltődik vissza. Még a Power Management is High performance-ra van állítva, hogy ez se kavarjon be, de így sem javul a helyzet.

    Ha SSD-m lenne biztos másképp látnám a dolgot, de sajnos csak elavult ócska 7200rpm-es HDD-m van, amit még az élményindex is csak 5.6-ra értékelt, így érezhetően lassabb, mikor vinyóról dolgozik, mintha ramból tenné. ;]

Új hozzászólás Aktív témák