Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz oO7 #124 üzenetére

    Pont fordítva, gyorsabb less, ha belakod. Még akkor is, ha elég sokminden indul el a rendszerrel. A 7 meg 8 nagyon el van találva memória kezelésből, és azért gyorsul még ha belakod is. Mindent előtölt, jegyez így amikor kell a ram, akkor oda adja az adott szolgáltatásnak, programnak. Ha lassul belakás után, akkor ott szoftver baj less. Vagy a windows nem megfelelő változat használata. ;]

    Sőt, mondok mast is. Amd 2 magd 4 giga ram, pendrive readyboost-on vs. corei7 (majdnem a legnagyobb) 8 giga ram readyboost nélkül.
    Haver annó mikor itt volt indítottam egy office 2010-et az amd-s gépen, és csodálkozott, hogy neki nem tölt be úgy, mint nekem. Pedig az ő gépe ingen cask brutal volt. Szóval ha a rendszer még egy ilyen pendrive-al megvan toldva, akkor igen cask profitál belőle a rendszer, programok.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • kispx

    addikt

    válasz oO7 #124 üzenetére

    Bocsi, még mielőtt megírtad volna a hsz-t szóltam a moderátoroknak, hogy a vesszőt vegyék ki a mondatból, mert az ellentétét lehet kiolvasni belőle mint amit írni szerettem volna. Szóval az a kezdőállapot, amikor a programok felkerültek, és a rendszer is felfrissítette magát.

    Az említett programok közül egyiket sem használom. 3 program indult el indírásnál
    - CIS
    - privoxy (negyed mega sincs)
    - f.lux (még annyi se)

    "ez viszont még mindig nem változtat azon, hogy ha neadjisten találkozol egy kékhalállal az nagy valószínűséggel nem a rendszer hibája hanem egy driveré vagy a hardveré..."
    Ezzel az a baj, hogy egyik program sem hibátlan, tehát a Win8 sem. Egyértelműen nem lehet kijelenteni, hogy egy kék halál nem a WIn8 hibája hanem a drivereké. Főleg, hogy nem is láttad a rendszeremet. :) (Természetesen a Win8 alatt ugyanannál a gépnél nem volt kék halál)

    (#125) Sub-ZeRo
    Legális Win-em van. 9k-t azért megért a rendszer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák