Új hozzászólás Aktív témák

  • pycur

    tag

    Én csak azt nem értem, hogy egyesek itt fújolnak, hogy szar meg minden. Oké, szerintem se lett a legjobb. Nem is tervezem használni, mert irodai munkára alkalmatlan, a bohóckodásból meg már kinőttem. De miért mondjátok hogy inkább vesztek mac ost? Senki sem kötelez arra, hogy a legújabbat használd. Én pl 2 évvel ezelőttig xp user voltam, és csak akkor váltottam win7-re mert az új gépemhez nem gyártottak már xp vezérlőket. De azt el tudtam érni hogy xp skint tegyek rá, és így az érzés legalább megmaradt.
    Valaki aláírása szerint a win9-ben már nem lesz asztal, és szerintem akkor onnantól ihatnak is rá hidegvizet. Még az előtelepített eredeti 9-eseket is le fogják törölni az userek :D
    Szerintem a csúcsot a win 2000 kinézettel érték el, onnantól kezdve csak HW zabáló rendszer lett belőle a sok csicsával. Win2000 követelménye? 200 mhz, 32mb ram....onnantól osenként majdnem hogy hatványozódik... XP csicsa, vista csicsa, win7 csicsa....na a win8 meg 'letisztult' fapados edition. De mit jelent a letisztult szó? Koszos lett volna az eddigi előző rendszer? Inkább csak a 3D domború árnyékolt dizájnt dobták ki az ablakon, amire előtte jó sokat költöttek....és nem került volna semmibe se ha a win 2000 dizájnját tartják meg eddig is. Talán akkor megmaradt volna a számítógépnek az a varázslatos érzése, hogy egy picit bele kell tanulni, megérteni mi hogy működik és akkor tudnák az emberek ésszel használni. Ehelyett csináltak belőle egy népterméket agyonbutított csicsamicsával és már az ovodások kezébe is ezt nyomják....nem kellett volna....így lett belőle sooook sok pénzük, cserébe elrontottak szinte mindenkit. Megérte? Nekik biztosan...Csak így lehet ugyanazt a terméket többször eladni. Más ruhába bújtatni és máris rá lehet mondani hogy új. Pedig nem egészen...és full ugyanazt csináljuk mindegyik verzióban. Ennyit tudok most hozzátenni.

    Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

Új hozzászólás Aktív témák