Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    Opera. Hogy miért? Manapság a böngészők között gyorsaságban már igazán nincs számottevő különbség, még ha ezzel kampányolnak is. ("Hú, XY böngésző két tized másodperccel gyorsabbany nyitja meg az oldalt, mint Z böngésző! Na kiakirály?") Én a kényelemre helyeztem a hangsúlyt. Onnantól fogva, hogy minden más böngészőhöz mindenfélét telepítgetni kell, ha akarunk plusz funkciókat, nekem az Opera volt a nyerő, hiszen csak egyszer föltelepítettem, állítottam rajta két dolgot, aztán kész, azóta megy. Az alap skinje szép és letisztult, teljesen testre szabható minden, az utolsó gombot is alakítani lehet, ha arra van igény. (Azért van még hátránya is, pl. a torrent kliens hagy némi kívánnivalót maga után, és a letöltéskezelő is csak egy szálon tud tölteni, meg még néhány egyéb.)

    Firefoxban nagyon nem szeretem a tucat kiterjesztést, amit telepíteni kell hozzá, ha hasonló szintet akarunk, és azokból is mindig külön-külön jelenik meg ugye frissítés. (Meg akárhogyan állítom a letöltéskezelőt, nem bírok vele megbarátkozni.) IE és a többi meg egyszerűen szegényes nekem, mindenféle plusz addonnal együtt is. Pont jó azoknak, akik egy böngészőt igazán csak weboldalkattintgatásra használnak... Ezért is sikeresebbek, mert az emberek legtöbbje ezt teszi. :) Én viszont megalomán vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák