Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Bucy #388 üzenetére

    Az sem mindegy hogy milyen egyéb biztonsági program van a gépre telepítve, mert nekem volt ilyen jellegű problémám, pl. AVG Internet Security és a Kaspersky is igen kellemetlenül tudta összekavarni a hálózati megosztást, illetve volt olyan is hogy hiába engedélyeztem a biztonsági programban a megosztást a WD felé annak ellenére sehogy sem sikerült megoldani hogy lássa a gép tartalmát, illetve le tudjak játszani a gépről. Mióta lecseréltem a biztonsági szoftvert azóta nincsenek ilyen jellegű problémák, most a Norton Internet Security 2010-es verziót használom (hivatalos megvett verzióban) azóta ne vírus se trójai nincs a gépen illetve nincs hálózati betörés sem, illetve nincs hálózati megosztási problémám sem, ellenben a fenn említett egyéb programok esetén, illetve még a net sem lassú.
    2. éve használom és közben tetem kísérleteket más programokkal is, de mindig az lett a vége hogy bizony maradtam a norton programjánál, idáig ebben nem csalódtam eddig. Legnagyobb csalódás a Kaspersky és a ESET Smart Security okozta.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák