Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    Most nem fogom ezt a lejátszót dicsérni annak ellenére sem hogy nekem is van (volna) egy ilyen lejátszóm (szervizben van most), ezért most ne kövezzetek meg.

    Attól hogy jobb processzor és több RAM van ebben a lejátszóban még sajnos el kell mondani hogy sajna a hardveres tudásához képest lényegesen kevesebbet tud mint némely konkurens márka és ez sajnos szúrja a szememet, mivel páran felhozták a popcornt 110-es verziót nézzük meg abban gyengébb a processzor és kevesebb a RAM és mégis lényegesen többet tud.
    A szoftver támogatást már ne is említsem, mert az a nevetséges kategóriába tartozik lásd az utolsó szoftvert ami hazavágta a készülékek egyrészt.

    Az hogy működik a készülék és sok mindenben teszi a dolgát az egy dolog, ha ez nem így lenne szerintem sokan meg sem vennék, de az hogy ennyire gyenge legyen a szoftver támogatása azt nem gondoltam, mivel a többi konkurens gyártó készüléke ennél azért többet tud.

    Gondolkodom azon, hogy ha visszakapom a készüléket akkor eladom mert ez nekem kevés tudásban.
    Nekem leginkább hiányzó dolog a DVD támogatás és az internetes Rádiók támogatása, itt nem arrol a pár rádió adórol beszélek ami eredetileg benne van mert azt nem igazán halhatom.

    Mechanikailag sem az igazi, mert ez az hang kimenet és a kép kimenet nem igazán szabványos (a digitálisat leszámítva), mert ezek az analóg kimenetek esetén ha megtörik a vezeték akkor nem egyszerű kiváltani másikkal.
    DE említhetem a CVBS kimenetét is ami egy rakás sz@r (elnézést érte de nem jutott más az eszembe rá) volt már több lejátszóm de ennyire alacsony szintű minőséget ritkán látni, tudom volt már erről szó de nem hiszem hogy ezt nem lehetett volna normálisan megoldani. Tudom használjam HDMI kábellel mert ez arra lett kitalálva, de sajnos van néhány alkalom amikor nem tudom HDMI-n használni hanem csak ezzel a lehetőséggel, otthon egyébként HDMI-t használok,
    azon a kék minőség elfogadható igaz láttam már jobbat is.
    DE sorolhatnák még néhány negatívumot amit meglehetett volna oldani, csak egy kicsit szét kellett volna nézni jobban a fejlesztőknek a piacon. De ez rám is igaz mikor megvettem ezt a készüléket hogy kicsit jobban is szét nézhettem volna, mielőtt elhatároztam magam a vásárlás mellett.

    [ Szerkesztve ]

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák