Új hozzászólás Aktív témák

  • szerzol

    senior tag

    válasz Barangoló #5923 üzenetére

    Na akkor kezdjünk bele!

    Előljáróban annyit, hogy Én 960 BT-ről váltottam xTAB-50-re és nagyon NEM bántam meg!
    Autóban használva mire beírod a címet, fog jelet találni, úgyhogy ne mérd, mert beleőrülsz.
    A merülés meg van oldva a legfrissebb android ROM-ban, illetve beállításokon kell módosítani, nekem napokig ki van kapcsolva és egy kummányit nem merül!
    Illetve csak a bekapcsoláshoz elhasznált 2-3%-ot!
    Amit priviben írtál azok alapján neked a kelzsoca féle next-re van szükséged, mert ebben alapon van tárhelycsere és így nem kell vele külön mókolni.
    Több navigációs alkalmazást akarsz futtatni full EU térképkészlettel és ahhoz kell a tárhelycsere!
    A wayteq oldalán lévő legfrissebb ROM nem tárhelycserés, de egyébként megegyezik a next-el, mert kelzsoca csinálta nekik, csak a sajátját már tárhelycserésre csinálta az egyszerűség kedvéért. :R
    Egyszerre több navigációs alkalmazás is fut rendesen, közöttük az állapotsoron lehet váltogatni, legalábbis nálam működik.
    Az érintőképernyő sokkal jobb mint a 960-é, vezetés közben biztonságosabb!
    Nyugodj meg, amiket írtál azok mind fognak futni rajta rendesen.
    Valószínű személyesen nem tudunk találkozni, mert 140km-re lakunk egymástól, de szerintem fog menni így is!
    Frissíteni nem is tudtál volna a 820-on mert a Win CE-t nem lehet, ellenben az androidnál lehet frissíteni a ROM-ot és javítani az előforduló hibákat!

Új hozzászólás Aktív témák