Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz -Skylake- #42 üzenetére

    Amekkora blődségeket csinálnak az MSnél mostanában, bármikor csinálhatnak akkora hibát, hogy ez megtörténjen.... persze nem birka nép kellene hozzá (aki mindent elfogad, és minden szart pre-order-el).... meg ugye elméletről beszélünk. Elméletileg van rá esély. :) (én idén készülök gépet venni, és szomorúan tapasztalom, hogy egyszerűen nem lesz alternatívám a W10 helyett ha játszani akarok).
    Másik: ha nagy játékfejlesztőknek/kiadóknak lenne egy kis eszük, már rég KÖZÖSEN elkészítettek volna egy gamerOS-t, ami olcsó/ingyenes csak játszásra lenne (mennének rajta a fő áruházak: STEAM, origin, ubi, mittomén), csak ugye ehhez valami tőke kellene (befektetni meg ezek a saját cuccaikba sem szeretnek igazán), meg egy kis gondolkodás (a "reboot rebootjának rebootja" fénykorát éljük jelenleg, sajnos ez is arra enged következtetni hogy gondolkodni, kreatívnak lenni bizony nehéz, vagy inkább luxus). Ja, és nem, nem a steamOS-ról beszélek, mielőtt ezt hoznád fel (egy átszkinezett linux nem= új működő OS)!!! Egy-kettő le lehetne így taszítani a drága MS-t a trónjáról home desktopban... De ugye -mint már kiveséztem- ez sosem fog megtörténni...

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák