Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    Ismét egy igényes írás, csak így tovább.

    "Szerintem már ilyen szinten nem igazán lehet arról beszélni, hogy valami részletesebb, vagy nem..."
    Nálad beszéltünk erről a Qualia kapcsán, szóval tudod, hogy alapvetően nem értek egyet. Még ugye az is "csak" egy fejhallgató, nem is élőzene (sajnos nehéz rendesen összehasonlítani, hiszen az, hogy mit kéne halljál rengeteg dologtól függ) de a K601 a közelében sincs, ami például szerintem részletesebb (is) a GR07 -nél. Szóval, ha a nagy Sony -t vesszük a transzparencia csúcsának, akkor a GR07 még mindig igencsak mocskos üveg, és inkább az alsó kategóriás fülesek a már szó szerint sárosak.

    Lényeg a lényeg, hogy bár nehéz korrektül megítélni, mert a DBA-02/B2 csal, nem is kicsit, de szerintem (leginkább középen) részletesebb. Az előnye aztán persze itt ki is fullad, mert minden másban kikap, de ilyen téren a nagy Vsonic szerintem közelebb van az Xcape -ekhez, mint a DBA-02 -höz.

    Kár, hogy nálunk nem ilyen olcsó az EX600. Az komoly ellenfele lehetne, barátságosabb hangzással. Kíváncsi vagyok az RE262 -re is hasonló okokból.

    Az anyaghasználattal nem tudom mi a baj. Szerintem kifejezetten biztató, de persze te többet is nézted.

    Más:
    "Feltételezem, hogy a cikk olvasói közül nem sokan hallottak még hasonlót, és száraz, szakmaibb szövegből aligha átjönne a lényeg." Nem "aligha jönne át" ?

Új hozzászólás Aktív témák