Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    Csak az általam már megszokottat tudom írni. Nagyon remélem, hogy mihamarabb átlépi a kritikus tömeget az e-book-ot használók/olvasók tábora.
    Okok:
    - mert végre ismét lenne munkám (nyomdász vagyok eredetileg, de kiadványszerkesztéssel foglalkozom most),
    - mert jóval kevesebb fát vágnának ki,
    - mert aktív tartalmakat is lehetne fejleszteni,
    - mert a napilapok is átköltözhetnének ezekre az eszközökre,
    - mert az e-book-ok környezetkárosító hatása még mindig lényegesen kisebb, mint a hagyományos nyomdatermékeké
    - mert a tévhittel ellentétben nem rongálja a látást (ellenben a hagyományos nyomdaterméket, rossz megvilágításnál olvasónak romlik a látása)
    - mert lényegesen kompaktabb, mint a jelenlegi, néhány ezer kötetes, hagyományos könyvtáram
    - mert az elterjedésük, talán a többi tartalomszolgáltató iparágat (zene- és filmipar) is ráveszi az online terjesztés mielőbbi és egyre nagyobb mértékű használatára
    ...és még lehetne sorolni.
    Így nekem az nem érv (Még nyomdászként sem!), hogy milyen jó az "anyagot", papírt, könyvet a kezemben tartani és érezni az illatát. Az ember a világtörténelem során csak egy dologtól félt igazán és igyekezett a lehető legtovább elkerülni: ez a változás és a vele járó haladás.

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák