Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92253184

    törölt tag

    válasz Timer #133 üzenetére

    Nem azt írtam, hogy nincsenek kisvállalkozások, hanem, hogy elhanyagolhatóan kevés van. Vagyis itthon nem KKV szektor van, hanem MKV (Mikró és kis vállalkozás). A tiétek akkor kisvállalkozás, ez egy, ami nálam belefér a kevésbe. Aztán alá is támasztod, amit írtam, hogy ami van az is tőke szegény.

    Az Apple magyar oldalán most sincs még fönt a Mac Pro, szerintem ez elég sokat elmond a témában. Ha vennél is egyet, akkor se kapnád meg ugyan azt a termék támogatást, mint egy amerikai cég. Ide én se építeném ki a helyükbe.

    Ezek a termékek, komoly tőkeerős amerikai, európai cégeknek és magánszemélyeknek vannak kitalálva. Innen nézve nehéz megítélni. (Főleg úgy, hogy még csak a bejelentésnél tartunk és még senki nem látta élőben a gépet.)

    U.i.: Nyilván, aki sose vett jogtisztán pro Windows-t terméktámogatással, az nem fogja megérteni soha azt a mondatot, hogy a Mac-nél ez benne van az árban.

  • joey04

    titán

    válasz Timer #147 üzenetére

    Néhányaknak meg ettől fordul fel a gyomra: Az Apple termékei az emberi kivagyiság, az "én megtehetem, hogy ennyit adjak érte" jellegű sznobság hiányában nagyjából félperc alatt kipusztulnának a piacról, mert az ár/teljesítmény arányuk pocsék, és abszolút értelemben is csak extrém ritka esetekben mutatnak fel valóban kimutatható minőségi vagy teljesítmény fölényt.

    Én csak röhögök már az ilyeneken, de sokan joggal húzzák fel magukat az ilyen blőd, trollkodó szövegeken, aztán kialakul a vita. Leírtad egyszer, szerinted nem ér ennyit, okés, akkor lépj tovább.

    (btw pont te nem fogadod el más véleményét, lásd op7 pro topiik és 90 hz kijelző, szénné gyaláztad és sértegetted azt, akinek más volt a véleménye.)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • #92253184

    törölt tag

    válasz Timer #150 üzenetére

    A spórolás rossz duma, nem engedhetik meg és ezzel takaróznak. Azért mert van időpillanat, amikor százmilliók vannak a bankszámlán még nem biztos, hogy a cég megengedhet magán akárcsak egy egymilliós beruházást is.

    Magyarországon nincsen kis és közép vállalkozói szektor vagyis KKV, mert mikró és kis vállalkozások (MKV, bár ez csak felesleges nyelvújítás) vannak és kisvállalkozásból se sok. Márpedig a mikró nincs benne a KKV-ban. Teljesen konzisztens, amit írtam. Nyugodtan mutass rá az ellentmondásra.

    A tény pedig mindettől függetlenül az, hogy itthon olyan cég, ahol többmilliós szoftvereket vesznek, teljes támogatással, hozzá való operációs rendszerrel és hardverrel. Olyan rendszert, ahova egy ilyen gép is szánva van és kitérdekel, hogy az itteni megmondóember szerint, aki soha nem ült ez előtt a gép előtt jogosan-e vagy sem. Valamint ebből a legjobbat, piacvezetőt és a leginnovatívabbat, vagy ezek valamely ésszerű kombinációját. Ráadásul ez nem egyszeri beruházás ként, hanem folyamatosan tartják is a szintet és vissza is termelik. Na ebből olyan kevés van, hogy szinte nincs is. Márpedig ez kell, hogy megítélhesd ezt a gépet. Fenntartva a jogot, hogy nem tudom mennyire jó az új Mac Pro, ezt majd a piac eldönti.

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz Timer #156 üzenetére

    Túlzás? A fingod sincs, baromságokat írnak, stb, szerintem nem túlzás, ezek tőled vannak. nem 1-2 alkalommal. :D a sértett trágár hangnem meg csak a hab a tortán, de ezt a op topikban kitárgyaltuk, kár volt idehozni, csak hát ugye itt is kezdted. én is leírtam ami rossz volt, leírtam anno az ios 7 topikokban (még túlzásba is vittem), hogy milyen szarul sikerült, leírtam azt is, hogy a felhőszolgáltatások szarok az almánál, elismerem azt is, hogy az 1 év hivatalos gari gáz (amit ugye korrigál a magyar jogszabály, de az alap hozzáállás a cég részéről a szánalmas 1 év, meg elismertem azt is, hogy a kiegészítők drágák. De az ilyen troll/hater/fogalmatlan kritikákat nyilván lehurrogom. szóval igen, volt, bár a témához semmi köze, mert mi van, ha azt mondom hogy az apple a tökéletes és kész? attól még a fent tárgyalt tények nem változnának. :) zavarni nem zavar, de azért leírom, hogy bullshit.

    na de szerintem zárjuk az offot. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Timer #179 üzenetére

    A megfelelő ring topikban válaszoltam, hogy ne offoljunk tovább, de részemről le is zártam, leírtam ott a véleményem rólad.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák