Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz #09819904 #115 üzenetére

    Szupi, hogy ezt megbeszéltük.

    Ami a kérdésed illeti, szerintem azért hozzák ki a W9-et ASAP, mert a 8 közel sem fogy úgy (sem PC-n, de tableten pláne nem) mint kéne. Eddig kb. a Vista eladásait produkálja, ami történelmi bukás volt az MS-nek.
    Persze így is degeszre keresik magukat azzal a 200 millió eladott példánnyal, de ha azt vesszük, hogy az lehetne 400 millió is, akkor kegyetlen nagy bukta a Win8. Véleményem szerint okkal. (Lásd feljebb, és az csak egy apró szelet a szopóka tortának, amit leírtam).

    Tehát a Win8 egy hulladék. És hulladék hírében is áll. És ha valamire az emberek rámondják hogy Fosch, akkor arról már nehéz lemosni a bélyeget. Ha kis is hoznának egy jó rendszert, nehéz lenne eladni Win8.XX néven. Mert az van a köztudatban, hogy a Win8 gagyi. Tehát kell a marketing, a tiszta lap. A tiszta lap neve: Windows 9. (Esetleg más, ha a marketinges banda másképpen dönt, de ez mindegy, a lényeg, hogy ne legyen benne 8-as).

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák