Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz gerii #91 üzenetére

    "A C-t én is várom, hogy elterjedjen, mert ha csak a legutóbbi esetet nézzük is, qrvára elegem van az ezerféle csatiból, amit a hiperkockákon kívül senki nem tart fejben. Most vettem monitort a DP portos notimhoz, de órákat basztam el azt kutatva, hogy lehet összehozni a kettőt. Hanyas verzió, jé a net mélységeiben olyat is találtam, hogy van aktív meg passzív, továbbá 4k, de ott is hány Hertz-es; majd ugyanez Hdmi-vel, 5 fajta alverzió, ethernetes, csillámpónis... Na és ezekhez találjon az ember átalakítót... Végül vettem DP portos monitort, tudatlanok extra adója befizetve "

    Pontosan ezt oldja meg egy univerzalis felulet. Innentol tenyleg nem ertem mi a problema, egyszeruen csak neki kene allni eszemeltlen durvan tolni ezt a nep fejebe. Az apple ezert csinalja ezt jol, nem azt mondjak, hogy tessek itt egy mbp rajta 70 csatival es egy typecvel hogy az is legyen. Aztmondja tessek, itt a kovetkezo evek alapertelmezett portja, mostantol epitkezz erre. Megis hogy mashogy lehetne elterjeszteni egy szabvanyt ha nem igy ? Szerintem jol csinaljak.

    #90 : ha a monitor nem eldobhato, akkor az egyetlen eszkoz amihez venned kell egy atalakitot, ettol azert meg mindig nem dolt ossze a vilag. A lenyeg, hogy ha azt akarjuk, hogy valami elterjedjen es altalanosan elfogadott szabvany legyen, akkor azt ra KELL kenyszeriteni az emberekre. Nagyon is jol csinalja ezt az apple. Ponthogy a masik ut a jarhatatlan, nezd meg a desktop piacot : giga lapoknal 5 meteres betukkel hirdetik, hogy TB3, ja, csak mellette meg 20 masik port van rajta, na ha valahogy, hat pont igy nem fog terjedni.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák