Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz gabor7th #88 üzenetére

    Mert nem is kell, ez biztos, szal örülhetsz. :K
    8.0 esetében nem, mert népszerűsíteni akarták a mobil rendszerüket is, de 8.1-nél már a userek igénye szerint voltak változtatások. A 10-esnél meg ném téma, mint mondtam.

    (#90) Kékes525: persze, hogy nem, mert már a 8.0 miatt, az egész rendszer le lett járatva. Tudod a celebes példa. Szerinted utána, aki elutasította, mki ki is próbálta, mert szerintem nem? Elég volt a híresztelés hozzá.
    10-esben is ugyanúgy van modern felület, ennyi erővel a desktop vezérlőpult is meg fog állítólag szűnni és csak a modern appos gépház marad. Na meg desktop Photo Viewer is és helyette a modern fényképek alkalmazás van. Csak itt az a különbség, hogy mki ajnározza a 10-est, a szaksajtó is (divatból) és ez nagyon sokat számít.

    (#89) CPT.Pirk: felület terén is nyilván, a Kwin effektek eléggé ott vannak. :K Nekem Cinnamon alatt is nagyon tetszenek az érzékeny sarkok funkciói, vagy virtuális asztalnál, az egérrel áthúzható alkalmazások, egyik virtual desktopról a másikra. Na ilyet a 10-es féle nem tud...
    De arra is értettem, hogy sebesség (boot / leállás) tekintetében is elvernék.

    A játék dolog meg majd majd elválik, de az akkor is csak egy pipa lesz a sokból.

    [ Szerkesztve ]

  • PandaMonium

    őstag

    válasz gabor7th #88 üzenetére

    Most már tényleg kétségbe ejtesz: Te csak trollkodsz vagy tényleg ennyire értetlen vagy? Hányszor kell még elmondani, hogy nem lesz havonta fizetős?!

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák