Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz #24536576 #23 üzenetére

    Akkor latom mar megint nem tudod, mibe szoltal bele. Arrol volt szo, hogy a vetelarban benne foglaltatik-e a GMS. Az hogy ki szerint mennyit er, egy dolog. Tehat nekem egy szubjektiv dolgot akarsz eladni?

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • laci666

    senior tag

    válasz #24536576 #23 üzenetére

    Nem értem minek kell isteniteni ennyire a gms-t.A Nova 5T én mindenre az Appgallerit használom nekem ami kell minden meg van ott legyen az Erste mobil app vagy Here wego..... Plusz erősen gondolkodok egy Mate 30 váltáson. Nem beszélve arról hogy még 4 Huawei van a családba mind Samsungról váltot és köszönik szépen megvannak (ja és S7, S8) szóval ennyit a Huawei sározásrol.

    ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

  • Aryon87

    félisten

    válasz #24536576 #23 üzenetére

    Szokásos duma.
    Tényleg érdekelne, mivel ad többet, hogy az megdobja az árat, azon kívül hogy x éve bejáratott (beégetett a tudatba) és onnan szerzed be a cuccokat, mint anélkül, ahonnan szintén egy helyről szeded le a cuccokat (Aptoide vagy APKPure, mind2 a Google alternatívája mellesleg, sőt, tört verziók is fent vannak, így még ingyé is van sokak örömére. Egyik se kétes, csak kevésbé ismert a Google árnyékában, sőt, a Petal Search is ugyanezekhez irányít, ráadásul a telefon ellenőrzi is az alkalmazást, hogy az biztonságos-e, ugyanezt tette korábban az S9+ is, mert azon is használtam már ezt a 2 alkamazásboltot).
    A fejlesztési költséget most ne vegyük figyelembe, mert a G-ért semmit nem fizet az user, mivel regisztrációkor nem fizetsz semmit hogy használhasd a Play áruházat. Az csak egy plusz alkalmazás a telefonon, amin tizenéve eléred a dolgokat.
    A hardverért viszont kell fizetni (telefon ára), mivel nem minden sarkon terem a hozzávaló anyag. Nem véletlen drágábbak a GMS-el rendelkező mobilok is. És nem a Google miatt.
    Mára a telefonfelhasználók annyira elkényelmesedtek, hogy legtöbb már azt látja a telefon GMS-el ér valamit, anélkül meg halott. Pedig nem. Csak aki nem használja, fingja sincs mi merre hányadán, csak annyi jut el a kis buksijáig, hogy jaj nincs "jútúb" és "messzenger"... És fújjolni azt könnyebb, mert "kuka".
    Igen, ott vannak a megvett cuccok (nekem is van 1, a Poweramp - 1000Ft volt anno) amik nem fognak menni, de valószínű, hogy meglesz azoknak is az alternatívája (én esetemben a gyári lejátszó), akinek meg kellenek a játékmentések, egyértelmű, hogy olyan mobilt fog venni, ahol eléri azokat. Ugyanez a drive és fotókra is érvényes, alkalmazás csak kényelmet szolgál, ugyanakkor böngészőből is elérhető minden (pont úgy, mintha PC-n csinálnád), ha azonnal kell. Tény, az automatikus mentés nem opció (én pl nem is bízom benne, volt hogy hazavágott pár ezer képet, mert valamit eltolt, így nálam PC-n van mentés), így akinek ez is fontos, mást vesz. És boldog továbbra is.
    Mobilos fizetés? Mióta is létezik? Előtte hogy fizettünk? Naugye. Mellesleg még most se stabil a téma, rendre fennakadnak a vásárlók a mobilos fizetéssel, mert mindig valami hiba becsúszik, és mászik elő a jó öreg bankkártya (és nem csak az OTP vacakol).. Az hogy nincs mobilfizetés, az a bankok hibája inkább 1-2 kivétellel, az OTP pl ül és vakarja a golyóit, mert kivárnak. Csak eltelt fél év és még mindig érthetetlen hogy mégis mi a fenére várnak? Papra?

    Én így látom a dolgokat. Lehet nem jól, de nem is tagadom hogy hibás a téma.
    De sztem nem tőled fogom várni a valós, helyes indokot úgy érzem.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák