Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz #24536576 #23 üzenetére

    Szokásos duma.
    Tényleg érdekelne, mivel ad többet, hogy az megdobja az árat, azon kívül hogy x éve bejáratott (beégetett a tudatba) és onnan szerzed be a cuccokat, mint anélkül, ahonnan szintén egy helyről szeded le a cuccokat (Aptoide vagy APKPure, mind2 a Google alternatívája mellesleg, sőt, tört verziók is fent vannak, így még ingyé is van sokak örömére. Egyik se kétes, csak kevésbé ismert a Google árnyékában, sőt, a Petal Search is ugyanezekhez irányít, ráadásul a telefon ellenőrzi is az alkalmazást, hogy az biztonságos-e, ugyanezt tette korábban az S9+ is, mert azon is használtam már ezt a 2 alkamazásboltot).
    A fejlesztési költséget most ne vegyük figyelembe, mert a G-ért semmit nem fizet az user, mivel regisztrációkor nem fizetsz semmit hogy használhasd a Play áruházat. Az csak egy plusz alkalmazás a telefonon, amin tizenéve eléred a dolgokat.
    A hardverért viszont kell fizetni (telefon ára), mivel nem minden sarkon terem a hozzávaló anyag. Nem véletlen drágábbak a GMS-el rendelkező mobilok is. És nem a Google miatt.
    Mára a telefonfelhasználók annyira elkényelmesedtek, hogy legtöbb már azt látja a telefon GMS-el ér valamit, anélkül meg halott. Pedig nem. Csak aki nem használja, fingja sincs mi merre hányadán, csak annyi jut el a kis buksijáig, hogy jaj nincs "jútúb" és "messzenger"... És fújjolni azt könnyebb, mert "kuka".
    Igen, ott vannak a megvett cuccok (nekem is van 1, a Poweramp - 1000Ft volt anno) amik nem fognak menni, de valószínű, hogy meglesz azoknak is az alternatívája (én esetemben a gyári lejátszó), akinek meg kellenek a játékmentések, egyértelmű, hogy olyan mobilt fog venni, ahol eléri azokat. Ugyanez a drive és fotókra is érvényes, alkalmazás csak kényelmet szolgál, ugyanakkor böngészőből is elérhető minden (pont úgy, mintha PC-n csinálnád), ha azonnal kell. Tény, az automatikus mentés nem opció (én pl nem is bízom benne, volt hogy hazavágott pár ezer képet, mert valamit eltolt, így nálam PC-n van mentés), így akinek ez is fontos, mást vesz. És boldog továbbra is.
    Mobilos fizetés? Mióta is létezik? Előtte hogy fizettünk? Naugye. Mellesleg még most se stabil a téma, rendre fennakadnak a vásárlók a mobilos fizetéssel, mert mindig valami hiba becsúszik, és mászik elő a jó öreg bankkártya (és nem csak az OTP vacakol).. Az hogy nincs mobilfizetés, az a bankok hibája inkább 1-2 kivétellel, az OTP pl ül és vakarja a golyóit, mert kivárnak. Csak eltelt fél év és még mindig érthetetlen hogy mégis mi a fenére várnak? Papra?

    Én így látom a dolgokat. Lehet nem jól, de nem is tagadom hogy hibás a téma.
    De sztem nem tőled fogom várni a valós, helyes indokot úgy érzem.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák