Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pg6830kukac

    csendes tag

    Nem mondom meg, hogy micsodát a T-home-nak!
    Nálunk már legalább fél éve építi ezt a hálózatát a TV-network és a Digi!
    Ennyit az innovációban élenjáró T-Home-ról és a hazugságokról!
    Arról nem is beszélve, hogy az ilyesmikről (tudniillik jobb szolgáltatás jobb áron) a régi "hűséges" előfizetői felé mélyen hallgat!
    (Mi legaláb egy évig fizettünk többet egy szolgáltatásért, mint az "újak", csupán azért, mert a T-home "elfelejtett külön is értesíteni" bennünket.)
    Ez több mint üzletpolitika: csalás, de legalábbis erkölcstelenség!
    Hozzátegyem még azt, hogy ugyanazt a szolgáltatást (1 megabites internet, szinte naponta mérem) először 1, utána 2, most pedig már 5 megabitesnek adja el?!
    Ha én volnék az előfizető és nem édesanyám, én többet a környékére sem mennék ennek a cégnek!
    (Barátnőm TV-Network-ös IceNet 25-je (max 25 Mbit letöltés) 9-10 Mbit-tel tölt le folyamatosan és olykor 35-tel (!) föl!)
    Szóval T-Home-hízelgés ide vagy oda, én csak lebeszélni tudnék mindenkit erről a csillogó-villogó multicégről...
    (Ja és az előbbi szolgáltatást 2700 forintért nyújtja a TV-Network a T-Home 4-5000 forintja (1 Mbit) helyett...)
    (Ajánlom mindenkinek ezek után, hogy nézzen be a T-Home honlapjára (http://www.t-home.hu/) és nézze meg jól az árakat és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokat...)

    [ Szerkesztve ]

    pégé

  • pg6830kukac

    csendes tag

    Nna, örülök, hogy nem csak nekem vannak rossz tapasztalataim eme nagyszerű szolgáltatóval...
    (Mármint, hogy nem paranoiás vagyok, hanem egyszerűen csak "látok".)
    Azt nem értem, hogy akkor viszont hogyan születhetnek meg az ilyen cikkek, és hogyan nem jut el a negatív információ is a közvéleményhez...

    [ Szerkesztve ]

    pégé

Új hozzászólás Aktív témák