Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz floatr #40 üzenetére

    Neked tényleg elmentek otthonról?
    NEM VAGYOK SONY FAN!
    TELJESEN MÁS A SAJÁT ERŐBŐL FELÉPÍTETT EXKLUZÍV, MINT A TÖBBPLATFORMOS JÁTÉK MEGVÁSÁRLÁSA UTÁNI EXKLUZÍVVÁ TÉTEL!
    Többször leírtam. Nem érted meg, mert valami nagyon beakadt nálad. És reagálod azokat, amiket. De direkt elmondtam, hogy csak változtasd meg az oldalakat! Ugye, hogy fel lennél háborodva, ha a Sony vásárolta volna fel az ActiBlizz-t és akarná exkluzívvá tenni a játékaikat? Akkor mi a különbség, ha a MS teszi ugyanezt? Ja, azt lehet, mert te tulajdonképp csak a Sony ellen vagy, akár van rajta sapka, akár nincs. Mellesleg megjegyzem, a MS-nak is vannak exkluzív címei (pl.: HALO), de ezekért te sem reklamálsz, csak a Sony exkluzívakat támadod. Ebből is látni, hogy csak úúúúúúúúútálod a Sony-t, és bármit is csinál, az neked 'szemétség, mocsokság, ...' .
    De ez a téma nem a Sony-ról és a MS-ról szól, hanem arról, hogy egy ilyen felvásárlással túlzott előnybe (monopolhelyzetbe) kerül-e bárki. Ezt meg majd eldönti a hivatal. De én egyik nagyobb cégnek sem engedném az ilyen felvásárlásokat. Ismétlem: EGYIKNEK SEM (külön a kedvedért: a Sony-nak sem)!

Új hozzászólás Aktív témák