Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    Vicc hogy az EU és a US is mellettük áll... hányinger, komolyan. Az Apple kiépít magától egy hatalmas - és appokért, IAP-kért fizető! - userbase-t saját kalapból kb. mindennel és akkor mások meg parazitaként rátelepedve ki akarják hagyni a készülék és az OS fejlesztőit az alkalmazásaik, szolgáltatásaik bevételeiből. Nem is értem, komolyan... ja de, ennyire erős a lobbizás, vagy valami havernak van az érintetteknél érdekeltsége. Epic-et is így utáltam meg, évekig hatalmas partnerek voltak az Apple-el aztán puff, jött a Fortnite kikerülős sztorija, meg a nagy színjáték hogy ők előtte próbáltak harcolni mindenkiért is (de leginkább csak magukért), mintha nekik ez alanyi jogon JÁRNA... de mondjuk ők még a Google-t is beperelték mert ugyanezért kivágták őket a Play Store-ból, gondolom jóval kevesebb embert tudnak elérni az oldalukról letölthető apk-val. :DDD

    Nevetséges... az egész Android rákfenéje ez a fenenagy nyíltság (gondolom a Google is megbánta már 20x az opensource-ságát a rendszernek), és ez pont a bankoknál látszik jól - kollégák szoktak panaszkodni hogy milyen fos az egész mert xyz bank appja nem működik jól mobilfizetéssel, GPay meg nincs ugye. Nekem KHB-s kártyám van és a céges droidommal elég jól működik (sajátom iPhone, de ott van Apple Pay ugye), de én ezzel az országban sztem kisebbségben lehetek ezzel... és nyílván ezzel a részével sem lenne gond amúgy ha JÓL csinálnák meg az appokat, de ugye nem a legjobb fejlesztőket alkalmazzák a bankok. Abszolúte megértem az Apple-t hogy pont az NFC-t zárta le ilyen módon, még úgy is hogy rohadtul irritált hogy nem lehetett tageket használni vele jó fél évtizedig (már lehet).

    Amúgy nem akarom védeni őket semmiben sem, van náluk is elég getha minden vonalon...

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák