Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Béééla #5 üzenetére

    +1 :K

    Hát a félévenként kiadott fércműveket AAA-s játékoknak eladni, az tényleg nem fenntartható.
    Ilyenkor mindig az újonnan megjelenő COD-ok jutnak eszembe, amelyek újra és újra megdöntik az eladási rekordokat, miközben az innováció... Meg a Duke Nukem Forever, azt is már csak kínjukban adták ki! :W

    Engem hidegen hagynak a mindenféle átnevezett technikák, én élményt akarok. Érzelmi hullámvasutat, borzongást, akciót, katarzist akarok. Akár mindezt 95-ös grafikán is
    No comment, de az utóbbi időben csak indie címeknél, kickstarter-es projekt-eknél, és remake-eknél kaptam fel a fejem, hogy "Shut the fuck up and take the bloody money!!" :U

    szerintem fontos lenne egy nagybetűs engine kidolgozása, mellette 3 köbméter eszközzel, amiben modellt, mozgást, scriptet, pályát és mindent lehetne gyártani, a fejlesztőnek annyi dolga lenne, hogy ír egy bitang jó történetet, megcsinálja hozzá a pályát, modelleket, stb. és kész a játék.
    Nemá' bammeg'! Ahhoz egyedi ötletek, kreativitás, meg bevállalósság kellene, az meg nem dívik a nagy kiadóknál. :(

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz D1Rect #112 üzenetére

    Activison?

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák