Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MCBASSTION

    aktív tag

    válasz Béééla #5 üzenetére

    mar most ez tortenik, mar most vannak sdk-k, amiket sokan hasznalnak. A cryengine raadaasul pont arra ment ra, hogy minimalizalja a fejlesztesi idot, koltseget azzal, hogy minden valos idoben megy. Ez teszi lehetove, hogy egy muvesz hatekonyan dolgozzon. Egy jatekot altalaban nem azert sok penz elkesziteni, mert realisztikussa akarjak csinalni, hanem azert mert nem hatekony az a bizonyos SDK, es a muvesznek nem azzal megy el a munkaideje, hogy alkot, hanem hogy var arra pl, hogy a gep vmit kiszamoljon.

    windows7sins.org

  • AxBattler

    félisten

    válasz Béééla #5 üzenetére

    +1 :K

    Hát a félévenként kiadott fércműveket AAA-s játékoknak eladni, az tényleg nem fenntartható.
    Ilyenkor mindig az újonnan megjelenő COD-ok jutnak eszembe, amelyek újra és újra megdöntik az eladási rekordokat, miközben az innováció... Meg a Duke Nukem Forever, azt is már csak kínjukban adták ki! :W

    Engem hidegen hagynak a mindenféle átnevezett technikák, én élményt akarok. Érzelmi hullámvasutat, borzongást, akciót, katarzist akarok. Akár mindezt 95-ös grafikán is
    No comment, de az utóbbi időben csak indie címeknél, kickstarter-es projekt-eknél, és remake-eknél kaptam fel a fejem, hogy "Shut the fuck up and take the bloody money!!" :U

    szerintem fontos lenne egy nagybetűs engine kidolgozása, mellette 3 köbméter eszközzel, amiben modellt, mozgást, scriptet, pályát és mindent lehetne gyártani, a fejlesztőnek annyi dolga lenne, hogy ír egy bitang jó történetet, megcsinálja hozzá a pályát, modelleket, stb. és kész a játék.
    Nemá' bammeg'! Ahhoz egyedi ötletek, kreativitás, meg bevállalósság kellene, az meg nem dívik a nagy kiadóknál. :(

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák