Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egyedülülő

    őstag

    válasz hl74 #17 üzenetére

    Gyanítom, hogy én vagyok nagyon maradi, de ha félévente egyszer leülök a tv-m elé, akkor cask tv-t szeretnék nézni, nem minden egyébbel szórakozni.

    "ja a samsung meg mondjuk azt mondja, hogy ok, három évnél régebbi a tévéd és tesz rá nagy ívben, hogy az alkalmazásokat utánkövesse vagy új funkciókat vezessen be aztán csókolom.. így legalább érdekében áll, hogy rendesen működjön a smart hub"

    Egy tv, ha megveszem 5-6 év múlva is tudjun képet adni és lehessen rajta filmeket nézni, semmi más dolga nincsen számomra. A többi cask sallang.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

  • mikung

    aktív tag

    válasz hl74 #17 üzenetére

    A First Screen Ad névre hallgató funkció 2014-es és annál újabb készülékeken lesz aktív.

    Valószínű hogy azért az egy darab statikus képért törik magukat ami állítólag észre sem vehető, nem zavaró, ráadásul minden 2014 utáni TV rendes supportot és friss, gyors, funkciódús SW -t kap.

    Véletlenül sem fognak tojni a régebbiekre, s nem fog elharapózni műsor közbeni banner, vagy tizen percenkénti teljesképernyős izgő-mozgó epilepsziatanyává.

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz hl74 #17 üzenetére

    " így legalább érdekében áll, hogy rendesen működjön a smart hub"
    Jah, hogy elfutassa a reklámot még a 3 éves tv is. Ohhwait...

    Én konkrétan leszarom, hogy 3, vagy 4 éves a smart a tv-n, tudom, hogy mik mennek rajta, miknek milyen kompromisszumai vannak, de ez van. Egyszer megvettem 300ért, gazgagítottam a céget, és kész, felejtsenek el. Ne akarjanak rám erőltetni reklámokat semmilyen formában.
    És had én döntsem már el, hogy mikor, és milyen tv-t veszek, és hogy milyen szolgáltatások a fontosak számomra.
    Gondolom a postás által hozott reklámanyagokat is ennyire szereted, lerakod a konyhaasztalra, és hetekig csak bámulsz rá...............

    De vezessék csak be nálunk is, remélem 4 évente az éppen aktuális 'országmentő fiatalember' pofája fog villogni a képernyőn állandóan.

    [ Szerkesztve ]

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Új hozzászólás Aktív témák