Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MongolZ

    addikt

    válasz pigster #86 üzenetére

    Postaládád, vagy telefonod, esetleg lakcímed azért van, ugye?

    Honnan is tudhatnád, hogy mitől estél el, hogy ha nem vagy rajta fönn...

    Nem kötelező regisztrálni. Ez nem a "tömeg" követéséről szól. Attól, hogy néhányan a telefonjukra rózsaszín macskát, meg csillámpónit raknak, neked még nem kell. Na, ugyanez az FB. Lehet normálisan és szélsőségek között is használni.

    Érdekes, hogy néhányan a "ki akarok lógni a tömegből" dologgal jönnek, mint valami lázadás. Nem tudom ép ésszel felfogni, hogy ez miért jó. Az egy dolog, hogy valaki nem akar regisztrálni, mert nem tetszik neki, vagy nem akarja használni, ez mindenkinek a saját dolga. De ez a "kilógás" azért nevetséges. Ha valaki ezzel akar kilógni a sorból, az már kicsit feltűnési viszketegség.

    De azért várom azokat az embereket, akik hazamennek és letépik a postaládájukat, vagy a telefonjukat a vécébe dobják, vörös fejjel "LÁZADÁS!!!"-t üvöltözve.

    Annyira azért mégis érint a téma, hogy tudtunkra add: Téged nem érdekel az egész, különben sem olvastad végig, de azért hozzászólásokat hagysz, hogy megtudjuk, mennyire különc vagy és mennyire irreleváns a hozzászólásod. Na, ez mitől jobb, mint az agyatlan FB-ra írogatás? Nem is konyítasz a témához, nem is érint, de azért ide kell írnod valamit.

    [ Szerkesztve ]

  • Argos

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz pigster #86 üzenetére

    Nem érzed. Nyilván nem érzed, mert nincs tapasztalat. Ez köbö olyan, mintha élnék egy netmentes övezetben. Megélek, dolgozom, szórakozom, informálódok a klasszikus formákban és nincs hiányérzetem a fejlettebb technológia iránt. Persze, hogy nincs, mivel amit soha nem próbáltam arról érdemben nem tudhatom, hogy hiányzik-e az életemből. (Most írhattam volna a suncit, vagy a fütyit is [kinek mi], de az azért triviális ösztön.. :P ) Ami szép és jó. Hovatovább meglehet még adott esetben jobb is.
    (Fel-felmerülő téma baráti körben, hogy mennyire örvendetes számunkra - 30+ -, hogy anno csemetekorunkban még híre hamva se nem volt nemhogy az internetnek, de még a számítógépeknek se. És naphosszat IRL pajtásokkal koptattuk a bőrt, hol a testünk különböző részeiről, hol a lasztiról. A tömeg miatt várólista volt a kosárpályán - nem login failed - , jó kedv, nagy rötyögések egymással és egymáson sértődés - és 9GAG - nélkül, jó egészség - megosztott tuti receptek, kondiprogramok - nyavalygás nélkül, szeretett kis házikedvencek vérzivataros posztok nélkül. És ami a legfontosabb : azóta tartó barátságokkal.) De, ez a múlt. Kérdezd Édsanyád, neki mennyire fura és más a mai világ. Ma már ha tetszik, ha nem, mások a prioritások, az értékrendek és a trendek. Amit vagy elfogadsz vagy nem. De, Te vesztesz rajta, ha hagyod elmenni magad mellet, anélkül, hogy a rád nézve értékelhető, hasznos részét kihasználnád.
    Mindemellett se meggyőzni, se megtéríteni, sem pedig szapulni nem szándékozlak, csupán csak jelzem, hogy lehet haladni a korral úgy is, hogy nem ránt le a mélybe a sodrás. :)
    A témaindító írás meg engem is simán hidegen hagy. Nem erre, nem ezért használom a facebook-ot.
    Maximum enyhén vicces számomra, hogy milyen újabb, egészen finoman burkolt követő-algoritmust sikerült beintegrálni a rendszerbe és a valós probléma(?) helyett, min rugózik a nagyérdemű.

    (#87) Csapoati:
    Well done! Szép megfogalmazás. :)
    Nemtommijé', köze nincs hozzá, de nagyhirtelen ez jutott eszembe róla:
    A Jenő. A Jenő az egy szeparé attitűd. Úgy tud elküldeni az anyámba, hogy már alig várom, hogy indulhassak.

    (#89) D1Rect:
    A [Hányós] és a [Lesz*rom] még mindig hiányzik.. ;]

    ...elmúlik...

Új hozzászólás Aktív témák