Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz moonman #19 üzenetére

    Bocsi, de én csak pár programot futtatok több gépen. (Adatmentés.) Vagyis munkagépek. Össze vannak kötve, de az olló nagyon jó volt. Így NINCS net kapcsolatuk. Ugyanis marhára szépen nézne ki, ha pont mentés során történne netes gikszer. Se vírus, se adatlopás, se, se.... Nekem olcsóbb lett volna az a változat ami "csupasz". És több mint elég. Vagyis engem is érdekel. Meg azokat akik vezérléshez, adatgyűjtéshez, stb... használnak kényszerűségből ilyen OS-t, mert "van hozzá minden", de a netet nem használják böngésző szinten.

    Szerk: Ja tényleg. Ott van az MSN is. Akkor is kigyilkolom, ha netes gép lesz belőle. (borzongós arcocska)

    [ Szerkesztve ]

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

  • doc

    nagyúr

    válasz moonman #19 üzenetére

    amúgy sem tudom, nálad mi az olcsóbb.
    ha nem tudnám hogy nem így van, komolyan megkérdőjelezném az értelmi képességeidet illetve a szövegértésedet; így viszont kénytelen vagyok szándékos rosszindulatra gondolni
    vajon minél kéne olcsóbbnak lennie egy IE és WMP nélküli windowsnak? biztos a Dacia olajszűrőnél ;]

    én kb. 3 programot szoktam telepíteni és teljesen jól elvagyok. biztos igénytelen vagyok.
    nálam:
    -táblázatkezelő alap (ezt az OpenOffice mondjuk tudja, a használható szövegszerkesztővel együtt, így vehetjük egynek)
    -használható képszerkesztő (nálam a Gimp)
    -használható net browser (Opera és Firefox)
    -okos spamszűrővel ellátott levelező (Thunderbird)
    -CD/DVD-író (Burn4Free, Nero, ami éppen van)
    -tömörítő, hogy ha kapok vmit pl. rar-ban akkor meg tudjam nyitni (7zip)
    -PDF-olvasó (win alatt többnyire Foxit esetleg Acroread)
    -flash plugin ill. standalone player (mivel flash játékokat is fejlesztek, muszáj, amúgy nem biztos hogy hiányozna, de "Manci néninek" úgyis kelleni fog)
    használható filekezelő (pl. Far Commander)
    -torrent kliens (ez spec. nekem kell, "Manci néninek" nem fog kelleni)
    -audio/videolejátszó (nekem mplayer, ha másnak kell többnyire vlc és winamp)
    -vírusirtó, hogy ne kelljen másnak mennem a használhatatlan géphez (ez épp' Avast szokott lenni)

    hirtelen ennyi, de szerintem még biztos kihagytam egy csomót...

    előtte persze fel kell rakni a drivereket, de azokat nyilván felesleges idevenni

Új hozzászólás Aktív témák