Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Menthirist #61 üzenetére

    Hogy mit? 2 hsz-t kellene visszaolvasni, ne terelj már, hogy nem tudod, miről beszélek...

    1. Nem mondtam, hogy nem veszem észre a különbséget 720p és 1080p között. Azt mondtam és mondom, hogy a játékélmény szempontjából ez nem annyira meghatározó, mint ahogy azt te kommunikálod. Másképpen: egy gyenge játék, egy lineáris céllövölde gyenge marad 4K felbontás mellett is, egy hangulatos, kihívásokkal teli, ötletes gammát meg úgy tolok végig 720p-ben, hogy lesz@rom a pixeleket.

    2. FPS-ekről pedig nem beszéltem, nem tudom, honnan vetted, hogy nem veszem észre a 30 és a 60 fps közti különbséget.

    A lényeg, dióhéjban, nem először: nem attól jó egy játék, hogy egy távoli toronyház ablakain csillog a napfény, hanem a hangulata miatt. Ezt lehet vitatni, de attól én még nem fogom másképp látni: a látvány fél órán keresztül visz el a hátán egy játékot, az élmény miatt viszont végigjátszom egy kevésbé szépet is. Nem egy nagyon rondát, hanem egy kevésbé csilli-villit. Hogy a hangulathoz/élményhez hozzáad a látvány is? Nyilván. Prioritásbeli különbségek vannak köztünk, nem arról szól a történet, hogy néhányan vakok. A lényeg az 1-es pontban. Részemről over, nem tudok mit hozzáfűzni (abbahagytam volna már 3 hozzászólással ezelőtt, csak nem szeretem, ha félrefordítják a mondandómat).

    (#62) Carasc0 Teljesen egyetértek a 720p tekintetében.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák