Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz Zanik #49 üzenetére

    Ebben én is egyetértek. Vannak olyan játékok, amelyek a mai napig a figyelem középpontjába kerülnek, már csak a nevük említésekor is. Pl. STALKER, FEAR, Starcraft, Warcraft 2, Battlefield 1942. Az első 2-t még én is előveszem mert annyira jó élményt ad, hogy cseszek arra hogy a grafikai élmény totál elavult.

    De vegyük pl. a CS-t. Kifejezetten utálom. De mégis akkora tábora van hogy csak döbbenek. Ott van pl. a LoL. Szintén hányok tőle. Mégis népszerű. Pedig mikor ránéztem a grafikára hát tényleg a neve passzol: LOL :DDD

    Erre mondom azt, hogy a technikai fejlődés még az örökzöld címerrel ellátott dolgokat sem tudja felülbírálni.

    A játékok világában nem mindig a technikai fejlődés a domináns.. Az embereket meglehet venni egy hosszútávú lekötöttséget és hangulatot biztosító játékkal úgyhogy észre sem veszik hogy a technikai háttér legalább 3-4 éves.

    De mondok egy kivételes példát is. Aki ismeri: Commandos. Februárban elindítottam, hogy megnézzem a grafikai élmény mennyiben volt változott a szememben. Válasz: semmit. A mai napig rámerem mondani hogy szépen megcsinált játék. Pedig vagy 16 éves :D

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák