Új hozzászólás Aktív témák

  • berVi

    senior tag

    Hatalmas piros pont, amiert ennyire jo a site. Par perces regisztracio utan mar ment a gepen a World War Z. Egy szolgaltatasnak igy kell kineznie, nem tobb napos gyokoles, mint amit itt megszoktunk.

    Viszont amire igy hirtelen rakerestem, es nem volt: House of Cards, Terminator, Rambo, Rocky, Inglorious Basterds, Scarface, American Hustle, Guardians of the Galaxy, Gone Girl, Django, Interstellar, Birdman, Fury, Tropic Thunder, The Wolf of Wall Street.

    Szoval a watchlist-emrol kb. minden tizedik van fent. Egyelore ez igy elegge nulla. Nyilvan bovulni fog idovel, de felek tole, hogy sokak kedvet elveheti ez a kezdesnel.

    Illetve a masik, hogy magyar felirat sincs. Ez engem nem erdekel, de a magyar kozonseg 95%-at valoszinuleg igen. Amennyire kivettem, hangrol ne is almodjunk, de ez nem feltetlen baj, tanuljon vegre a magyar. Eddig konnyu dolga volt a Netflix-nek, mert pl. egesz Amerikat le tudtak fedni 3 nyelvvel, illetve Europa boldogabbik felet is meg kb. 5-tel, de itt minden szenakazalnal uj orszag (es nyelv) van, meg nem is beszelnek angolul :(

    En drukkolok nekik, de ez a launch el volt sietve imo. Meg ezek a folyamatos expiration-ok is eleg gazosak:

    Titles Leaving Netflix in January 2016

Új hozzászólás Aktív témák