Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz lezso6 #50 üzenetére

    Van valós konkurenciája. Nemrég indult meg a gyártása, ma lesz is róla hír. ;) Mi több, alaposan kikérdeztem eme gépek tervezőit, hogy mit tudnak, szóval lesz majd összehasonlítás is. Csak pár dolog még nem világos, így visszakérdeztem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Z_A_P

    addikt

    válasz lezso6 #50 üzenetére

    Ezzel lehet olyat is hogy otthon radugom bill/eger/monitor, es akkor mehet rajta firefox/word/visual studio/stb?
    Azaz, kivalthat egy teljes PC-t? Utana meg zsebre vagod ha mesz valahova?

    [ Szerkesztve ]

    OK

  • b.

    félisten

    válasz lezso6 #50 üzenetére

    maga az alapkoncepció nagyon jó lenne.de:
    A hardver erősebb papíron, de mivel itt nem ráoptimalizált játékokat fog futtatni semmilyen szempontból ( se irányítás se grafika) ezért játékra gyenge alap szint 2018 ban,kérdőjeles mit hogyan fut egyáltalán futtatni és ez egy alapvetően játékra kiadott hardver.
    2019 ben meg 20 ban még annyit sem fog érni.( vega 11 egalább, de még az is necces egy ilyen jellegű játék géphez, GTX 1050 lenne ideális teljesítmény ) Nagyon sok játék el sem indul 4 GB rammal.( Pl: COD)
    Switch a saját játékait legalább ilyen jó,de szerintem sokkal jobb minőségben futtatja összehasonlítva ,ebben biztos vagyok.( az valóban egy konzol)
    Előnye, hogy olyan játékhoz férsz hozzá papíron, amit eddig laposokon tudtál csak mondjuk így, hordozható formában futtatni, kisebb helyet foglal de önmagában egy monstrum gép az egész kézi konzolnak. tök gáz lenne elővenni mondjuk buszon , míg mondjuk a múltkori beszélgetésünkbe belinkelt elegáns, vékony fémházas lapost azért szívesen mutogatnám.
    Itt steam fiók előny,de digitális formában onnan nem adsz el játékokat, tehát használt játékok kilőve.
    Switchen pl Doom-ot most adtam el 3 ezer forint bukóval, megérte.
    Kérdőjeles az irányítás, milyen játékokat tudsz alapvetően irányítani rajt úgy, hogy egy nem steam kontrollerre szabott , egér bill re van szabva és tudd élvezni.Mennyi tárhelyed, időd ,netelérésed lesz telepítgetni, ( Switchnél kártya kivesz másik betesz megy a játék)
    Kérdőjeles, hogy 4 GB ram játékra egy Win operációs rendszerrel a háttérben és úgy, hogy az IGP még onnan kerít le valószínűleg memóriát mire lesz elég?( 8 GB verziót érné megvenni szerintem csak ebből)
    Folyatva azt amit a múltkor már leírtam, egy lapos jobb vétel játékra, még ha 40% kal nagyobb de cserébe 3 x olyan gyors, sokoldalúbb és ezt is beszéltük, akár 4 órát is elmegy 280 ezerért cserébe.
    Azt mondom mindezekért 120K a 4 gigás modellért és mondjuk 150 K a 8 gigásért ideális lenne, minden kompromisszum ellenére,de csak akkor ha ezért megfelelő garanciát, szervizhátteret, és minőséget adnak.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • #54625216

    törölt tag

    válasz lezso6 #50 üzenetére

    Az erős hardver semmit nem számít a konzol piacon, ha nem jár együtt a játékélmény minőségi javulásával. Csak a PC-s játékipar jellemzője, hogy megírjuk a programot szarul optimalizálva, a user meg upgradelje a gépét, ha játszani akar.
    Mivel a kézi konzolokon nem coint bányásznak vagy tudományos számításokat végznek, a nettó hardver teljesítmény onnantól szempont, ha a 900USD ár mellé odarakjuk, hogy milyen szoftverek futnak rajta és azok összességében mennyivel nyújtanak jobb élményt, mint mondjuk egy 320USD árú Switch szoftverkínálata.

Új hozzászólás Aktív témák