Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    tehát ez Egy 99 dolláros eladási áron lévő Ryzen 2200 G alulfeszelve, ami így kb egy GT740 teljesítménye. + 4 Gb ram amiből leugrik az oprendszer. és egy tucat kijelző. 64 Gb háttértárral és egy 20 dolláros Kontrollerrel= 699 $ Nice

    Abu : CB bizonyára tévedett igaz? 15 wattol megemlíteni a 3.6 Ghz órajelet. real thing. De fő az optimizmus elvégre a belső értékek a lényegek nálad, ezt megtapasztaltam már a Switch híreknél.ja nem.

    Hogy is volt ez? [link] [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #18 üzenetére

    Te ott tényként kezelted és belső fórumra hivatkoztál,hogy 8 és 16 GB verzó lesz. Ott a link a hozzászólásomba, amikor felhoztam , hogy mindenhol 4-8 GB verzió van írva, talán az egyetlen IT cikkíró voltál aki belső forrásokra hivatkozva 8 és 16 Gigára hoztad a gépet. Minden amit itt most leírtál te előző cikked megjelenésekor, ami fals adatokat is tartalmazott, és belső infókra hivatkoztál, már tényként ki volt írva például itt is.[link]
    nem lesz ez tartós 3.6 GHZ

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Fecko_78 #19 üzenetére

    "Current pricing on their Indiegogo campaign is $490 USD for the entry model and $690 USD for the pro model. Their campaign closes on March 1st and estimated delivery is May 2018"

    jelenleg 699$ a 4GB verzió és 899 $ a 8 GB verzió.( egyébként előrendelőiben 490$ ért a kisebbik modell volt)

    Csapoati:
    Steam controllerről sok jót nem tudok neked írni, szenvedtem vele,de egér bill-t nem tudja kiváltani. Azokhoz jó, amit alapból kontrollerrel tudsz irányítani, FPS, platform,autóverseny ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Duck663 #24 üzenetére

    jaja látszik fogalmad sincs miről beszélsz. Semmi másért nem kapta ezt a CPU-t, csak azért mert ezen garantált a 10 év terméktámogatás( haha )teljesen hülyére veszik az embereket. egyébkén ez egy 2200G semmi több teljesítményben.( ami mellesleg baromi jó vétel annyiért)
    megnézem én neked azt a 3.6 GHz-t, meg azt is mit , hogy fog kezelni az IGP órajelét és a CPU órajelét egyben. AZ akksi 5 óra ez gondolod tény?( ekkora monstrumban nem csodálom amúgy) Switch is elmegy 4-5 órát attól függően mivel játszol vele.3D igényes játékoknál meg fog mukkanni ne félj, mint ahogy az is tény , hogy switchben is 4 magos Tegra hardver van ami ha csúcs órajelen van járatva akkor 1 TFLOPS a teljesítménye. ne aggódj jó kis hardver van abban 299 dolláért, ráoptimalizálva az irányítás és a grafika. Már az röhej hogy pl Skyrim magasabb felbontással gyorsabban fut switchen, mint ezen :D 4 GB egy windossal FHD játékra. szintén oltári jó lesz a veganak jut belőle 1 Giga ?
    SWitch fika az megy látom..fogalmas sincs arról, hogy ott adott hardverre rá van optimalizálva a hardverre az összes játék, itt meg alapvetően egérre Billre szabott irányítást akarnak rátenni steamkontrollerre ( mellesleg egy szenvedés vele szinte minden játék, ami nem kontorllerre van alapból szabva)
    SWitchen semmivel nem kapsz roszabb grafikát mint ezen, de ott kapsz jobb irányítást, más légkört.. Itt megkapod steamet ( 227 játékom van steamen) amiből kb 15 amit elővennék újra végigjátszani, de abból 4-5 amire azt mondom,,hogy kontrollerrel megfelelően irányítható és nem kapok agyvérzést tőle, valamint elfut egy GT740 szintű hardveren anélkül , hogy sírva fakadnék. Ebből a COD ok kilőve mert 4 GB rammal semelyik újabb rész nem indul el.
    Hajrá vedd meg 900 dolcsiért alkalmi vétel , kihagyhatatlan :D
    Igen xbox One is egy hihetetlen teljesítményre képes konzol volt, ami helyett nem jött ki már 2 másik változat 5 éven belül. annak idején úgy reklámozták, hogy avatar szintű grafikája lesz. nem is tudom hol tessék a cikk [link] :Néha a 900P is összejött.( mellesleg xbx one-m is van)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Duck663 #26 üzenetére

    Switch mennyi ? miért gondolod a smatch exkluzívabb hardver, vagy minőségibb ? ne viccelj már. Minden egyes elemet összevetve nem találsz jelentős különbségeket, 300 vagy épp 600$ értékben.. 6 colos kijelző mindkettőben Smachban FHD ( haha ) Switchben 720P 4 gb ram mindkettőben 1 TFLOPS vs 1,2 TFLOPS.teljesítmény, de switchnek van asztali módja.Ha 2 TFLOPS smatch azt pont behozza Switch az optimalizálással. Irányítást és a kontrollerekkel messze elviszi switch az infra mozgásérékeléssel és a beépített kamerával, és minden egyéb szolgáltatás megtalálható benne ami kell.
    Ráadásul Steam játékokat nem igen fogod eladni.Nem kell lebecsülni Switchet és túlértékelni ezt a gépet, mert semmit nem tudunk a minőségéről a terméktámogatásáról és a garanciális ügyintézéséről az összeszerelésről.
    Hidd el megfizethetetlen az, ha egy alapból gyenge hardverre rá van optimalizálva az irányítás és a grafika. Smach hiába erősnek tűnő hardver,de Sima PC játékokat kell vele futtatnod, amiben még belépő szintűnek sem titulálnám.2 év múlva meg igazából ha AMD kidobja az új Vega- vagy nem tudok milyen IGP-t az új architekkel vagy éppen Intel akkor meg leáldozott neki. Nekem nem jelent élvezetet hogy ha egy játékot lebutítok, izgulok azon el fog e indulnia 4 GB ram és gyenge hardver miatt, majd szenvedek az alapból egérre billra vagy jó esetben kontrollerre szabott irányításon. Hiába van 200+ játékom steamen, talán 15 amit elővennék és végigjátszanám low grafikán szenvedős irányítással.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #30 üzenetére

    The Ryzen 5 2400G has an 11 CU (compute unit) implementation with 704 stream processors, 44 texture units, and a peak theoretical compute rate of 1.76 TFLOPS. The Ryzen 3 2200G lowers that to 8 CUs, 512 stream processors, 32 texture units, and a compute rate of 1.12 TFLOPS.

    Ez 65 vwattos TDP kerettel ennyi. áruld már el nekem hogy lesz ugyan ennyi 15 wattal.

    SWitch dokkoló fukncióban 1 TFLOPS 2 GHZ-n.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #32 üzenetére

    The tegra x1 (maxwell) is able to do 0.512 Terra flops in FP32 and 1.024 in FP16.
    EZ a dokkolóban a hivatalos specifikáció.
    Nem hiszek ezeknek a számoknak smach esetében, nagyon kíváncsian várom a valós működés közben hőmérséklettel, aksi időtartammal, + 4 GB rammal szerelt verziót Windowszal a háttérben.+ kíváncsi leszek a memória kezelésre is és az órajelek önszabályozására.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #34 üzenetére

    a gyári specet néztem.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz carl18 #48 üzenetére

    Nincs akciós ár. akik előrendelték és támogatták március 1 ig, azok kapták 500 dolláros áron, 699 és 899 $ az ára, ez nálunk 220 tól felfele. Máz ezerszer le lett írva, hogy a legnagyobb probléma az ár, nem a teljesítmény.
    ne hogy azt hidd , hogy kint kalácsból van a kerítés, az összes fórum azt hangoztatja hogy jó, de DRÁGA!( ráadásul nem is tudjuk, mit hogyan fog futtatni, főleg a 4 gigás verzió.)
    Egy xbox One 70 K . nem luxus cikk az .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz lezso6 #50 üzenetére

    maga az alapkoncepció nagyon jó lenne.de:
    A hardver erősebb papíron, de mivel itt nem ráoptimalizált játékokat fog futtatni semmilyen szempontból ( se irányítás se grafika) ezért játékra gyenge alap szint 2018 ban,kérdőjeles mit hogyan fut egyáltalán futtatni és ez egy alapvetően játékra kiadott hardver.
    2019 ben meg 20 ban még annyit sem fog érni.( vega 11 egalább, de még az is necces egy ilyen jellegű játék géphez, GTX 1050 lenne ideális teljesítmény ) Nagyon sok játék el sem indul 4 GB rammal.( Pl: COD)
    Switch a saját játékait legalább ilyen jó,de szerintem sokkal jobb minőségben futtatja összehasonlítva ,ebben biztos vagyok.( az valóban egy konzol)
    Előnye, hogy olyan játékhoz férsz hozzá papíron, amit eddig laposokon tudtál csak mondjuk így, hordozható formában futtatni, kisebb helyet foglal de önmagában egy monstrum gép az egész kézi konzolnak. tök gáz lenne elővenni mondjuk buszon , míg mondjuk a múltkori beszélgetésünkbe belinkelt elegáns, vékony fémházas lapost azért szívesen mutogatnám.
    Itt steam fiók előny,de digitális formában onnan nem adsz el játékokat, tehát használt játékok kilőve.
    Switchen pl Doom-ot most adtam el 3 ezer forint bukóval, megérte.
    Kérdőjeles az irányítás, milyen játékokat tudsz alapvetően irányítani rajt úgy, hogy egy nem steam kontrollerre szabott , egér bill re van szabva és tudd élvezni.Mennyi tárhelyed, időd ,netelérésed lesz telepítgetni, ( Switchnél kártya kivesz másik betesz megy a játék)
    Kérdőjeles, hogy 4 GB ram játékra egy Win operációs rendszerrel a háttérben és úgy, hogy az IGP még onnan kerít le valószínűleg memóriát mire lesz elég?( 8 GB verziót érné megvenni szerintem csak ebből)
    Folyatva azt amit a múltkor már leírtam, egy lapos jobb vétel játékra, még ha 40% kal nagyobb de cserébe 3 x olyan gyors, sokoldalúbb és ezt is beszéltük, akár 4 órát is elmegy 280 ezerért cserébe.
    Azt mondom mindezekért 120K a 4 gigás modellért és mondjuk 150 K a 8 gigásért ideális lenne, minden kompromisszum ellenére,de csak akkor ha ezért megfelelő garanciát, szervizhátteret, és minőséget adnak.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Raymond #56 üzenetére

    +1

    Abu85(#51) : Kíváncsian várom a konkurenciáját. Vigyázz a belsős infókkal :D

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #62 üzenetére

    Milyen független teszt van a Samch ezen verziójával? mert én bújom a netet, de videókat vagy játékteszteket nem találtam még, csak az anno megjelent próba verzióval, ami más hardver volt.Linkelhetnél, mert én már kerestem mindenhol, de nem találom.

    Medocsabi:
    GTA5 alatt dolgozó engine lassan 5 éves , azért nem olyan meglepő, hogy fut ezen. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #65 üzenetére

    1280 ban fut itt, 7 GB ram fogyasztással. Én smach által futtatott videót szeretnék látni, mint írtam mondjuk 4 Gb rammal szerelt verziót.EZt tartom furcsának, hogy sehol nincs ilyen, pedig elméletileg májusban már szállítják.
    Gondolom smach -ban is lehet állítania képernyő felbontását?

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #65 üzenetére

    " én meg azt írtam, hogy ezek a tervezők mérései a PRO prototípussal.

    A cikkben szereplő videóban egyébként valós felvétel van a PRO verzióról, láthatod a sarokban a FRAPS-ot."

    Miről beszélsz? ott van a videó alatt, hogy HP ENVY x360 - 15m-bq121dx lapos teszt.Milyen pro verzióból?

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz carl18 #75 üzenetére

    na ilyen megvilágításban igazad van, nálunk még drágábbnak hat. A mondandóm lényege csak az volt, hogy ha megnézed gamespot fórumát rengeteg angol/ Svéd stb fórumozó írja azt, hogy ez nagyon túlárazott cucc, pedig náluk azért jóval több a kereset.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz #54625216 #83 üzenetére

    "Az erős hardver semmit nem számít a konzol piacon, ha nem jár együtt a játékélmény minőségi javulásával. Csak a PC-s játékipar jellemzője, hogy megírjuk a programot szarul optimalizálva, a user meg upgradelje a gépét, ha játszani akar."

    A lényeg benne van a hozzászólásodban,kiemeltem. Ez PC ,nem konzol, a játékok futtatása szempontjából.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz #54625216 #86 üzenetére

    szerintem nagyjából egyetértünk, bár 2 szer elolvasva se értem minden részletét a kommentednek, ezért nem tudom hogy egyetértünk e. :D
    "Tetszik vagy sem, ha egy termék a konzolpiacon akar részesedést elérni, akkor a konzolokkal versenyez, nem a PC-kkel."

    Ez a"tetszik vagy sem " dolog nem így működik, mert te ezt itt kijelented, általános igazságként. Ez egy PC és PC játékra van kitalálva . A konzolokra külön portoknak és írnak játékokat arra szabott irányítással és arra a hardverre szabott grafikával, ennél itt nincs szó.
    Aki PC játékokkal akar játszani annak ez alternatíva lehet, kérdőjellel, konzoloknak nem igazán. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz #54625216 #88 üzenetére

    Szerintem aki ennyiért vesz egy ilyen egyedi gépet, az pont, hogy tisztában van vele mit és mire vásárol. Ez eléggé specifikus célhardver. Nem akarlak / szeretnélek meggyőzni semmiről. Máshogy látjuk ezt a dolgot, ahogy nézem alapvetően a konzolokra is máshogy tekintünk. Ez nem feltétlenül probléma, főleg ennél a masinánál nem. Eléggé megosztó már most.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz #54625216 #91 üzenetére

    Így már teljesen világos mire gondoltál és maximálisan így gondolom én is.GDP Win harmad teljesítménnyel ,de billentyűzettel egy törpe laptop például már kinézetre is,de az így legalább használható annak kompromisszumokkal .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz KISDUCK #93 üzenetére

    Azért nem egészen, az eredet projekt, ami közösségi finanszírozású volt, nem jött volna létre ebben a formában. Egy AMD mérnök/ fejlesztő támogatásával tud most megjelenni. Egyfajta válasz a konkurencia Inteles gépére.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák