Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Löncsi #131 üzenetére

    :U

    A tesszellálás nem probléma. Nézd már meg ezt a linket, hogy melyik rendszernek megy jobban. [link] - 20%-kal jobb a GeForce 580-nál a HD 7850 tesszellálásnál Crysis 2 alatt.
    Anandtechen szintén mértek tesszellálást DX11 alatt SDK mintával. [link] - normál , [link] - max ... Mindkét esetében a GCN nyer.
    Toméknak szintén van mérésük, hogy mennyit veszít az egyes rendszerek sebessége a tesszellálás bekapcsolásával HAWX 2 alatt. [link]

    Amint több hsz-en keresztül magyaráztam. A tesszellálás különbözik szintetikus és valós megvalósításban. Valós megvalósításban az AMD rendszere a gyorsabb. Szintetikusban egyetlen egy objektummal az NVIDIA-é. A gond az, hogy utóbbival egy játékban soha az életben nem találkozol.

    A Crysis 2-nél nem az volt a baj, hogy dráma volt Radeon oldalon. Az már rég nincs, mert az AMD a GCN-t arra tervezte, hogy az ilyen trükközéseket számolás nélkül megoldja. A probléma az volt, hogy feleslegesen sokat dolgozott a rendszer, ami minden egyes terméken 10-70% közötti lassulást jelentett, függően a jelenettől. Nem jellemző, hogy egy felhasználó a saját érdekei fölé helyezi egy cég érdekét. Akadnak persze példák, de ahhoz nagyon elvakultnak kell lenni.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • mpioca

    tag

    válasz Löncsi #131 üzenetére

    Itt messze nem arról van szó, hogy van benne tesszelláció, vagy sem. Azt hittem közérthető formába öntöttem az előző hozzászólásom. De látom téged észérvekkel nem lehet meggyőzni. Hogy miért vagy elfogult, az a te dolgod. Az viszont, hogy becsmérlő szavakat használsz, csak téged minősít. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák