Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz sziliv43 #92 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled és Zolee11-el. Nagyon jól megfogalmaztátok. :K

    Én azt sajnálom, hogy az MSN megszűnésével nagyon sok beszélgetőpartner eltűnt. MSN-en gyakran, vagy naponta elérhetők voltak ismerősök, de az állandó újításokba beleuntak és amikor már nem tudtak belépni többségük hagyta az egészet. Páran kezdték el használni a Skype-ot (üzenetmegosztásra), amivel szintén elég sok gond akadt és most már ott is egyre kevesebben vannak. Egy idő után a legtöbb embernek elege lesz.
    Nagyon sok hasznos beállítás nem található meg a Skype-ban és én sem szívesen használtam, de leginkább az állandó, erőltetett frissítésekbe untam bele.
    Hiába kapcsoltam ki, hogy ne frissítsen, a háttérben az a pofátlan program akkor is letöltötte és állandóan jelezte, hogy készen áll a frissítésre. Tűzfalban kellett tiltani, hogy hagyjon már békén. Az utolsó húzásukkal pedig elérték, hogy töröltem. Az M$ programok sosem a stabilitásukról voltak híresek és ha valakinél valami jól működik, akkor nem szívesen akarja bolygatni. (Most már az elvről van szó, ahogy az M$ mindent erőltet)
    Ezeket a programokat sosem fogja kiváltani egy Facebook. Az egy dolog, hogy a mostani tinik már teljesen másra használják, mint amire ki lett találva (minden szart megosztanak), az ő dolguk, de a normálisabb ember nem azért néz fel oda, hogy órákig ott legyen és a chat-et sem nagyon szokták bekapcsolni. Na meg ami ott is megy....regényt lehetne írni.
    Egy mondatban összefoglalva, szerintem az MSN megszűnésével nem csak egy program tűnt el, hanem kis közösségek szóródtak szét, amit már soha nem lehet összerakni.

Új hozzászólás Aktív témák